Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzędzia motoryzacyjne

Produkty 1-18 z 2843

Strona
 1. PRESSOL POMPA RĘCZNA DO OLEJU 13020
  PRESSOL POMPA RĘCZNA DO OLEJU 13020
  Cena: 135,05 zł
 2. MALWA LEJEK METALOWY SKOŚNY FI=16mm
  MALWA LEJEK METALOWY SKOŚNY FI=16mm
  Cena: 34,64 zł
 3. PRESSOL POMPA RĘCZNA DO OLEJU 13012
  PRESSOL POMPA RĘCZNA DO OLEJU 13012
  Cena: 169,37 zł
 4. pa832yph5c81zyosemjg-68632
  VOREL SZAFKA WARSZTATOWA DWUCZĘŚCIOWA NA KÓŁKACH 81830 81830
  Cena promocyjna Cena: 579,08 zł Regular Price 692,56 zł
 5. VOREL WÓZEK NARZĘDZIOWY 3 SEGMENTOWY 78736
  VOREL WÓZEK NARZĘDZIOWY 3 SEGMENTOWY 78736
  Cena: 267,06 zł

Produkty 1-18 z 2843

Strona

Narzędzia motoryzacyjne to przyrządy, które ułatwiają podstawową konserwację oraz diagnostykę pojazdu. Dzięki nim w prosty sposób przygotujesz swój samochód przed każdą podróżą oraz będziesz gotowy na różne ewentualności na drodze.

Narzędzia motoryzacyjne w sklepie Emast – szeroki wybór przyrządów

Zestaw narzędzi do samochodu przeznaczony jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy korzystają ze specjalistycznego sprzętu na co dzień. Znajdziesz u nas narzędzia diagnostyczne, naprawcze, montażowe oraz różne akcesoria samochodowe.

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe w Emast to przyrządy, które uchronią Cię przed nieplanowanym postojem. Wśród narzędzi znajdziesz, m.in. kable rozruchowe, prostowniki, linki holownicze, bezpieczniki, o-ringi, spinki czy magnetyczne miski.

Blokady rozrządu

Blokady rozrządu to narzędzia przeznaczone do użytku w warsztatach i serwisach samochodowych. Przyrządy te zapobiegają błędom przy ustawianiu rozrządu. W sklepie znajdziesz blokady rozrządu pasujące do wielu marek samochodów takich jak, np. BWM, VW, Opel, Fiat czy Chevrolet.

Diagnostyka

Skontroluj stan swojego auta i jego podzespołów z profesjonalnymi narzędziami diagnostycznymi. W ofercie znajdziesz, m.in. tester płynu hamulcowego, miernik ciśnienia czy tester akumulatorowy.

Kanistry i lejki

Dzięki kanistrom i lejkom w łatwy sposób zaaplikujesz płyny do pojazdu. W ofercie posiadamy również miski do zlewania płynów i dzbanki z miarką do odmierzania płynów.

Klucze, nasadki, obejmy, szczypce

Profesjonalne zestawy kluczy to niezbędne narzędzia, które znajdują zastosowanie głównie w zakładach mechanicznych. Dzięki nim będziesz przygotowany na każdą naprawę i wymianę elementów. W ofercie posiadamy również nasadki do świec, obejmy do przewodów oraz zestaw szczypiec do pierścieni.

Pielęgnacja – chemia, odkurzacze

W naszym sklepie znajdziesz specjalne preparaty, które zapobiegną powstaniu korozji w Twoim aucie – do wyboru spraye o pojemności 450 ml lub 5 l. Oferujemy również profesjonalne odkurzacze, dzięki którym zadbasz o czystość swojego auta.

Pompki, pompy do paliwa, smarownice

Pompki to podręczne narzędzia, dzięki którym przygotujesz ciśnienie w oponach przed każdą podróżą. W ofercie posiadamy przyrządy słupkowe i nożne. W sklepie znajdziesz również profesjonalne pompy ręczne do aplikacji oleju oraz smarownice ręczne i pneumatyczne.

Narzędzia warsztatowe – podnośniki, szafki, leżanki

Narzędzia warsztatowe to przyrządy, które wpływają na komfort pracy w zakładach. Podstawowym wyposażeniem warsztatu są podnośniki oraz szafki na narzędzia – wśród nich znajdziesz, m.in. dźwigniki słupkowe i tłokowe, podnośniki pneumatyczne oraz szafki na kółkach. W sklepie znajdują się również leżanki, dzięki którym konserwacja podwozia auta stanie się wygodna.

Specjalistyczne

Narzędzia specjalistyczne to przyrządy przeznaczone do precyzyjnych prac warsztatowych. W narzędziach specjalistycznych znajdziesz, m.in. zestawy wierteł, rozwiertaków, wkrętaków, ściągaczy i haczyków.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi pomiarowych - statywy i wtyczki rozporowe, suwmiarki, szczelinomierze, wykrywacze.