Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

TOYA

Produkty 1-18 z 144

Strona

Produkty 1-18 z 144

Strona

Toya to producent narzędzi, elektronarzędzi oraz wielu artykułów gospodarczych ułatwiających pracę w domu i w ogrodzie. Producent postawił sobie za cel poprawienie komfortu pracy i codzienny obowiązków, dlatego też asortyment produktów Toya jest naprawdę szeroki. Zobacz, jakie narzędzie, elektronarzędzia i inne artykuły producenta Toya znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.


Produkty Toya – co znajdziesz w ofercie producenta

Asortyment produkowany przez firmę Toya jest bardzo szeroki i mocno zróżnicowany, dlatego też portfolio producenta zawiera aż siedem marek, spośród których każda kierowana jest do innego odbiorcy i zawiera produkty o innym zastosowaniu oraz różniące się parametrami.


Producent Toya – elektronarzędzia i narzędzia Yato dla profesjonalistów

Yato jest cenioną na świecie marką elektronarzędzi, charakteryzujących się wysoką jakością, wydajnością oraz wytrzymałością, dzięki czemu zdają egzamin w wymagających warunkach profesjonalnej pracy. W ofercie marki dostępne są specjalistyczne elektronarzędzia, takie jak wiertarki, szlifierki, pilarki, wyrzynarki i wiele innych. Pod marką Yato dostępne są również ręczne narzędzia warsztatowe.


Vorel – narzędzia Toya w szerokiej ofercie

Marka Vorel to bardzo duża oferta produktowa producenta Toya. Pod tą marką sprzedawane są wszelkie narzędzia ręczne Toya – klucze warsztatowe, akcesoria budowlane, przeznaczone do hydrauliki czy pracy elektryka. W ofercie nie brakuje też elektronarzędzi czy sprzętu ogrodowego. Marka Vorel kierowana jest dla hobbystów majsterkowania oraz osób szukających narzędzi do użytku domowego.


Power Up – kolejna marka elektronarzędzi Toya

Pod marką Power Up producent Toya wypuszcza na rynek elektronarzędzia dla hobbystów oraz dla profesjonalnych warsztatów, jednak obciążonych mniej intensywną pracą. W ofercie marki Power Up występują dwie linie produktów:

  • niebieska – narzędzia tej linii charakteryzują się trwałością, ergonomią pracy oraz solidną konstrukcją;
  • pomarańczowa – urządzenia tej linii wyposażone są w podzespoły kontrolujące ich zużycie oraz zarządzające energią.


Toya – narzędzia i elektronarzędzia marki Sthor

W ofercie tej marki należącej do producenta Toya dostępne są niezbędne w gospodarstwach domowych narzędzia i elektronarzędzia, takie jak m.in. wiertarki, młotowiertarki czy wiertarki udarowe, elektronarzędzia na akumulator, szlifierki, wyrzynarki czy pilarki. W ofercie produktów Sthor znajdują się także:

  • ręczne narzędzia warsztatowe;
  • lutownica Toya pod marką Sthor;
  • osprzęt do elektronarzędzi;
  • artykuły elektryczne;
  • odkurzacze przemysłowe.


FLO – marka dla miłośników ogrodnictwa

Pod marką FLO producent Toya sprzedaje narzędzia i akcesoria niezbędne do pracy w ogrodzie. Wśród nich dostępne są między innymi spalinowe kosiarki, kosy i pilarki, elektryczne narzędzia ogrodowe, narzędzia ręczne oraz artykuły BHP.


FALA – akcesoria łazienkowe od producenta Toya

Oferta marki FALA obejmuje akcesoria łazienkowe, takie jak baterie wodne, panele prysznicowe, szyny łazienkowe oraz niezbędne elementy hydrauliczne. Produkty sprzedawane pod tą marką charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością.


LUND – domowe akcesoria i sprzęt AGD

LUND jest marką, pod którą producent Toya sprzedaje elektronarzędzia oraz sprzęt AGD, takie jak myjki parowe, odkurzacze, tostery, opiekacze i wiele innych podobnych sprzętów, które ułatwiają codzienne życie. Produkty tej marki tworzone są właśnie z myślą o użytku domowym. Wśród narzędzi występują tu między innymi wiertarki, wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, polerki, szlifierki czy lutownice.