Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Hydrofory / pompy hydroforowe

Produkty 12

Produkty 12

W każdym domu niezbędny jest dostęp do wody, jednak nie zawsze istnieje możliwość podłączenia do sieci wodociągowej. Co zaradzić w takiej sytuacji? Zestaw hydroforowy zagwarantuje Ci dostęp do bieżącej wody oraz utrzymanie jej stałego ciśnienia. Zobacz, jakie hydrofory znajdziesz w ofercie sklepu Emast.

Hydrofor – czym jest i z czego się składa?

Hydroforem potocznie nazywamy zestaw hydroforowy, na który składają się:

  • hydrofor, czyli zbiornik ciśnieniowy, 
  • pompa hydroforowa, 
  • presostat, 
  • niezbędne zawory.

Zestaw hydroforowy ma na celu usprawnienie korzystania z wody bieżącej poprzez utrzymywanie stałego ciśnienia w rurach hydraulicznych. Gwarantuje również stały przepływ wody przez całą sieć hydrauliczną, a także zapobiega włączaniu się lub wyłączaniu pompy wodnej, co mogłoby skutkować usterkami całej domowej hydrauliki.

Hydrofor do wody z Emast.pl – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy hydrofory cenionych producentów, takich jak Metabo czy NAC. Wszystkie zestwy hydroforowe dostępne w sklepie Emast.pl są łatwe w montażu dzięki swojej kompkatowej budowie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów przeznaczone są do pompowania wody pitnej. Jednakże ich zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do użytku domowego. Urządzenia z naszej oferty z powodzeniem można stosować również jako hydrofor ogrodowy, dzięki któremu skutecznie działać będą profesjonalne systemy nawadniania.

Nowoczesne i praktyczne rozwiązania

Równie istotną zaletą jest to, że kocioł ciśnieniowy, który jest w nich zastosowany, pobiera mało energii, a podczas pracy nie generuje dużego hałasu. Dzięki czemu stosowanie hydroforu w domu nie wiąże się niedogodnościami. Podczas większego zapotrzebowania na wodę, czyli w momencie, kiedy jednocześnie otwartych jest więcej ujęć, elektroniczny włącznik ciśnieniowy uruchamia zestaw hydroforowy. Nasze urządzenia są również zabezpieczone przed pracą na sucho, co w przypadku braku wody w studni zapobiega usterkom hydroforu.

Hydrofor – cena

Hydrofor do studni może mieć bardzo zróżnicowane parametry, w szczególności dotyczące mocy oraz wydajności. W naszej ofercie ceny hydroforów wynoszą od około 400 złotych za mniejsze urządzenia, do około 900 zlotych za nowoczesne modele wydajnych mocnych i wydajnych hydroforów.