Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KLINGSPOR

Produkty 1-18 z 797

Strona

Produkty 1-18 z 797

Strona

Specjaliści, którzy na co dzień zajmują się pracami szlifierskimi, szukają niezawodnych narzędzi. Zależy Ci na tym, żeby produkty, z których korzystasz były solidne i wydajne? Poznaj narzędzia marki Klingspor, dostępne w ofercie sklepu Emast.

Zastosowanie narzędzi Klingspor

Klingspor to globalny dostawca systemów do obróbki i wykończenia popularnymi obecnie metodami:

  • szlifowaniem,
  • polerowaniem,
  • skrawaniem,
  • cięciem.

Oferowane narzędzia nadają się zarówno do wygładzania drewna, jak również materiałów mineralnych czy usuwania warstw starych farb i lakierów z powierzchni tworzyw sztucznych czy metali. Nasi doradcy chętnie zaprezentują Ci bogaty asortyment i doradzą, jaki papier ścierny czy tarczę Klingspor wybrać. Na cokolwiek się zdecydujesz możesz liczyć, że nada się do obróbki trudno dostępnych miejsc oraz zapewni Ci równomierną wydajność w pracy.

Narzędzia od zaufanego producenta

Wybór oryginalnych produktów jest kluczowy w każdej działalności. Jeśli prowadzisz własną firmę motoryzacyjną, zajmujesz się spawaniem, pomiarami, remontami albo wykonujesz prace szlifierskie hobbystycznie (naprawa, renowacja mebli), to zaufaj jakości oferowanej przez Klingspor.

Marka ma wieloletnie doświadczenie w produkowaniu tarcz i papierów ściernych w dziesiątkach wariantów do wyboru. To pozwoli Ci precyzyjnie dopasować osprzęt (wymiar, granulację, przeznaczenie, sposób wykonania) do zakresu i charakteru realizowanych prac, a także osobistych preferencji i oczekiwań.

Produkty Klingspor w naszej ofercie

Bogata oferta sklepu Emast obejmuje produkty marki Klingspor w wielu wariantach do wyboru. U nas znajdziesz:

  • narzędzia – gąbki i kostki szlifierskie, samoprzyczepne krążki ścierne;
  • akcesoria i osprzęt do frezowania, przecinania, szlifowania, papier ścierny Klingspor;
  • elementy szlifierskie – tarcze, krążki, pasy.

W sprzedaży są krążki szlifierskie, fibrowe, rolki na podłożu papierowym, trzpieniowe ściernice listkowe, pasy bezkońcowe do elektronarzędzi, krążki ścierne samoprzyczepne i wiele innych. Możesz je zamówić wygodnie online, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, ale też pieniędzy. Ceny produktów w naszym sklepie są atrakcyjne, dlatego warto zrobić od razu zapas tarcz Klingspor czy krążków, które ulegają szybkiemu zużyciu.

Dlaczego warto postawić na markę Klingspor?

Za co docenisz produkty tej marki? Za bezpieczeństwo, wysoką wydajność, wykorzystywanie wysokiej jakości granulatów do formowania narzędzi szlifierskich oraz bezawaryjność. To wszystko zasługa nowych technologii, innowacji, zastosowania w procesie produkcji zaawansowanych maszyn i know-how inżynierów Klingspor.