Detektory / wykrywacze metali, przewodów, napięcia

Produkty 1-18 z 23

Strona
 1. STANLEY S200-33717
  STANLEY WYKRYWACZ / DETEKTOR PROFILI S200 STHT0-77406
  Cena promocyjna Cena: 127,86 zł Regular Price 158,89 zł
 2. fmht0-77407-1-31793
  STANLEY WYKRYWACZ / DETEKTOR PROFILI S300 FMHT0-77407
  Cena promocyjna Cena: 170,61 zł Regular Price 199,43 zł
 3. 0603681300_1.JPG-79399
  BOSCH WYKRYWACZ / DETEKTOR UNIVERSAL DETECT 0603681300
  Cena promocyjna Cena: 423,49 zł Regular Price 428,59 zł

Produkty 1-18 z 23

Strona

Wykrywacze to wszechstronne urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki którym znacznie ułatwisz sobie prace remontowo-naprawcze oraz monterskie i unikniesz podczas nich nieprzewidzianych problemów. Przekonaj się, jakie urządzenia oferujemy w Emast, i poznaj ich możliwości!

Wygodny w użytku bezdotykowy wykrywacz napięcia

Detektor napięcia przyda się np. podczas prac instalacyjno-monterskich, pozwalając Ci na natychmiastowe wykrycie znajdujących się pod napięciem elementów, a tym samym – zwiększając Twoje bezpieczeństwo. To sprzęt potrzebny każdemu specjaliście, ale także domowemu majsterkowiczowi.

Na uwagę zasługuje szczególnie bezdotykowy detektor napięcia, który do działania nie wymaga kontaktu z badanym obiektem. Co ciekawe, wykrywacz napięcia może spełniać jednocześnie więcej funkcji – w Emast zaopatrzysz się np. w model, który w razie potrzebny sprawdzi się także jako detektor metali.

Wykrywacz metali – profesjonalny i wielofunkcyjny

Aby szybko i łatwo zlokalizować metalowe elementy – np. przed wierceniem – warto zastosować wykrywacz metali. Takie urządzenie z powodzeniem wykryje w ścianach czy posadzkach zarówno metale nieżelazne, jak i żelazne.

W naszym sklepie znajdziesz również detektor uniwersalny, który poza metalami wskaże także, gdzie znajdują się konstrukcje drewniane, przewody pod napięciem, a nawet wykonane z tworzywa sztucznego rury – dzięki temu podczas pracy unikniesz ich przypadkowego uszkodzenia. Możesz zaopatrzyć się też w model umożliwiający identyfikację zbrojenia w betonie.

Detektor profili i przewodów

To specjalne urządzenie przeznaczone do wykrywania różnego typu elementów w przegrodach tradycyjnych oraz zbudowanych w systemie suchej zabudowy. Wykrywacz przewodów szybko wskaże Ci, którędy przebiega instalacja elektryczna, różnego rodzaju części metalowe czy też wykonane z drewna stelaże. Wybierając model dla siebie, warto zwrócić uwagę na obecność czytelnego wyświetlacza, audiowizualnych alertów czy też diod, które ułatwiają odczytanie wyników.

Jakość oferowanych przez nas detektorów

Detektory, czyli wykrywacze, jakie oferujemy to modele przodujących w tym sektorze marek. Marki te są na rynku od wielu lat i zdążyły już zapewnić sobie szczególne miejsce. Jako że produkują niezawodne oraz o doskonałych parametrach przyrządy, są wytwórcami sprawdzonych i niezawodnych detektorów o specjalistycznych cechach:

      wykrywacze wykonane są z materiałów, które zapewniają pewne trzymanie się w ręku,

      konstrukcja jest wytrzymała i odporna na działanie szkodliwych czynników środowiskowych,

      pomiary są dokładne i zgodne ze stanem faktycznym, a obsługa niezwykle intuicyjna, czego przykładem jest wykrywacz napięcia,

      detektory są trwałe i niezawodne, pomimo tego objęte szczegółową gwarancją.

 

Jakie detektory oferujemy i dla kogo?

W naszej ofercie każda zainteresowana osoba znajdzie dla siebie odpowiedni wykrywacz:

      detektor napięcia – jest to bezprzewodowy i bezdotykowy wykrywacz napięcia w przewodach potrzebny serwisantom urządzeń, elektrykom, a nawet w domu do samodzielnych prac,

      detektor metali, który służy każdej osobie, która poszukuje metalowych elementów na przykład w ścianach, wówczas pomóc może jedynie wykrywacz metali profesjonalny markowego producenta. Doskonale sprawdzi się jako detektor profili.

Warto bliżej zapoznać się z pełną naszą ofertą, gdyż bezdotykowy detektor napięcia, czy też wykrywacz metali to nie są jedyne detektory znajdujące się w naszej ofercie. Posiadamy równie profesjonalne kamery termowizyjne, detektory uniwersalne, których przykładem jest szybki wykrywacz przewodów we wszelkiego rodzaju podłożach, metali, a nawet drewna, gipsu i kartonu.

Zachęcamy do szczegółowego zainteresowania się naszą bogatą ofertą.