Wykrywacze

Produkty 1-12 z 15

Strona

Produkty 1-12 z 15

Strona

Wykrywacze to wszechstronne urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki którym znacznie ułatwisz sobie prace remontowo-naprawcze oraz monterskie i unikniesz podczas nich nieprzewidzianych problemów. Przekonaj się, jakie urządzenia oferujemy w Emast, i poznaj ich możliwości!

Wygodny w użytku bezdotykowy wykrywacz napięcia

Detektor napięcia przyda się np. podczas prac instalacyjno-monterskich, pozwalając Ci na natychmiastowe wykrycie znajdujących się pod napięciem elementów, a tym samym – zwiększając Twoje bezpieczeństwo. To sprzęt potrzebny każdemu specjaliście, ale także domowemu majsterkowiczowi.

Na uwagę zasługuje szczególnie bezdotykowy detektor napięcia, który do działania nie wymaga kontaktu z badanym obiektem. Co ciekawe, wykrywacz napięcia może spełniać jednocześnie więcej funkcji – w Emast zaopatrzysz się np. w model, który w razie potrzebny sprawdzi się także jako detektor metali.

Wykrywacz metali – profesjonalny i wielofunkcyjny

Aby szybko i łatwo zlokalizować metalowe elementy – np. przed wierceniem – warto zastosować wykrywacz metali. Takie urządzenie z powodzeniem wykryje w ścianach czy posadzkach zarówno metale nieżelazne, jak i żelazne.

W naszym sklepie znajdziesz również detektor uniwersalny, który poza metalami wskaże także, gdzie znajdują się konstrukcje drewniane, przewody pod napięciem, a nawet wykonane z tworzywa sztucznego rury – dzięki temu podczas pracy unikniesz ich przypadkowego uszkodzenia. Możesz zaopatrzyć się też w model umożliwiający identyfikację zbrojenia w betonie.

Detektor profili i przewodów

To specjalne urządzenie przeznaczone do wykrywania różnego typu elementów w przegrodach tradycyjnych oraz zbudowanych w systemie suchej zabudowy. Wykrywacz przewodów szybko wskaże Ci, którędy przebiega instalacja elektryczna, różnego rodzaju części metalowe czy też wykonane z drewna stelaże. Wybierając model dla siebie, warto zwrócić uwagę na obecność czytelnego wyświetlacza, audiowizualnych alertów czy też diod, które ułatwiają odczytanie wyników.