Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzędzia pomiarowe

Produkty 1-18 z 1482

Strona
 1. SOLA POZIOMNICA ALUMINIOWA AZB 30 30cm 01010301
  SOLA POZIOMNICA ALUMINIOWA AZB 30 30cm 01010301
  Cena promocyjna Cena: 87,82 zł Regular Price 88,89 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87.82 zł
  • SOLA KĄTOWNIK ŚLUSARSKI SW 150 150x100mm 56110301
   SOLA KĄTOWNIK ŚLUSARSKI SW 150 150x100mm 56110301
   Cena promocyjna Cena: 42,62 zł Regular Price 46,96 zł
   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42.62 zł
   • SOLA KĄTOWNIK ŚLUSARSKI SW 500 500x280mm 56110801
    SOLA KĄTOWNIK ŚLUSARSKI SW 500 500x280mm 56110801
    Cena promocyjna Cena: 86,53 zł Regular Price 103,57 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 86.53 zł

    Produkty 1-18 z 1482

    Strona
    Remonty, renowacje i prace majsterkowiczowskie nie są możliwe bez sporządzenia dokładnych pomiarów. Od dokonania precyzyjnego pomiar zależy powodzenie całego przedsięwzięcia – jeśli chcesz zachować poziom i równe odległości, zminimalizować wielkość szczelin, a przede wszystkim idealnie dopasować wymiary, koniecznie potrzebne są Ci przynajmniej podstawowe narzędzia pomiarowe, które przydadzą się nie tylko w czasie prac remontowych, ale też mogą okazać pomocne na co dzień. Zobacz, jakie narzędzia pomiarowe znajdziesz w ofercie sklepu Emast i wybierz te, bez których nie obejdziesz się w swoim warsztacie.

    Podstawowe narzędzia pomiarowe w ofercie Emast.pl

    Zapewne niejednokrotnie przekonałeś się, że nawet najprostsza naprawa czy wstawienie czegokolwiek do pomieszczenia wymagają wykonania pomiaru przed przystąpieniem do pracy lub zakupem akcesoriów i wyposażenia. Właśnie dlatego w ofercie Emast.pl znajduje się bardzo atrakcyjna oferta podstawowych narzędzi pomiarów, które są niezbędne nie tylko w warsztatach, ale też w każdym domu i garażu. Jakie przyrządy do pomiarów na pewno okażą się niezbędne?
    • Metrówki – w zależności od tego, czy używasz jej w domu czy w na zewnątrz możesz wybrać taśmę o długości kilku lub kilkudziesięciu metrów.
    • Suwmiarki – potrzebne choćby w sytuacji wyboru odpowiedniego rozmiaru klucza płaskiego. Suwmiarki umożliwiają wykonanie pomiaru z dokładnością do 2 setnych milimetra.
    • Poziomica – niezbędna przy kładzeniu gładzi, montażu parapetów czy wieszaniu półek. Jednym słowem – w każdej pracy, w której konieczne jest osiągniecie idealnego poziomu.
    • Próbniki napięcia – czyli proste w obsłudze urządzenia, które przydają się nie tylko elektrykom, ale każdemu domowemu majsterkowiczowi. Pozwalają na bezpieczne sprawdzenie napięcia elektrycznego w urządzeniach i źródłach prądu.

    Narzędzia pomiarowe warsztatowe

    W warsztatach stolarskich lub ciesielskich konieczne jest wykonywanie nieco bardziej skomplikowanych, a przede wszystkim bardzo dokładnych pomiarów. Profesjonalne warsztaty wymagają zaopatrzenia w precyzyjne narzędzia pomiarowe. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w ofercie sklepu Emast.
    • Mikrometry – precyzja ich pomiaru wynosi tysięczne części milimetra. Są zatem wykorzystywane do wykonywania niezwykle precyzyjnych pomiarów przedmiotów wykonanych z twardych tworzyw.
    • Macki wewnętrze i zewnętrze – te narzędzia są wykorzystywane do wykonywania pomiarów w pracach ślusarskich oraz stolarskich.
    • Kątomierze i cyrkle – znane ze szkoły przyrządy pomiarowe służą do mierzenia miar kątów w wielu branżach technicznych.
    • Szczelinomierz – w branżach technicznych pozwala sprawdzić, czy szczeliny pomiędzy częściami składającymi się na produkt ostateczny mieszczą się w granicach tolerancji.
    • Dalmierze – służą do szybkiego i precyzyjnego pomiaru dłuższych odległości. Przydają się podczas organizowania większych przestrzeni przemysłowych. Niezbędne w branży budowlanej.
    Te oraz wiele innych urządzeń pomiarowych znajdziesz w ofercie sklepu Emast. Do wyboru masz wiele cenionych marek, a także różne warianty przyrządów charakteryzujące się różnym zakresem miar.