Komu przyda się kompresor i sprężarka powietrza?

RedakcjaSep 8, 2020 8:00:00 AM
Ze sprężonym powietrzem mamy do czynienia praktycznie wszędzie. Znajdziemy je między innymi w kołach naszych samochodów i rowerów, piłkach, wózkach dziecięcych, układach hamulcowych autobusów komunikacji miejskiej, a nawet w gabinecie stomatologicznym. Bez niego nie mogłyby działać nasze lodówki i klimatyzatory.

Gdzie najlepiej sprawdzą się odkurzacze przemysłowe?

RedakcjaAug 25, 2020 8:00:00 AM
Chociaż wielu o nim zapomina, odkurzacz przemysłowy to wspaniałe narzędzie, które pozwoli zadbać o porządek oraz zwiększyć bezpieczeństwo podczas prac budowlanych. Przyda się też majsterkowiczom, a w niektórych sytuacjach wyręczy nawet klasyczny odkurzacz domowy.

Osuszacz powietrza do domu - kiedy będzie potrzebny?

RedakcjaAug 18, 2020 8:00:00 AM
Z nadmierną wilgocią w mieszkaniu zmaga się wiele osób. Problem ten często pojawia się w budynkach niedocieplonych, z wadami konstrukcyjnymi oraz w źle wentylowanych pomieszczeniach. Jej zbyt wysoki poziom źle wpływa na stan naszego zdrowia i może powodować choroby oraz poważne powikłania zdrowotne. Jeśli w naszym mieszkaniu wilgotność regularnie przekracza poziom 60%, to powinniśmy zakupić osuszacz powietrza do domu.

Pistolet do pianki montażowej - jaki będzie najlepszy?

RedakcjaAug 10, 2020 6:42:00 AM
Pianka montażowa to fenomenalny produkt, który pozwala na szybkie uszczelnianie, docieplanie i wygłuszanie trudnodostępnych powierzchni. Jest nieodzownym środkiem, bez którego trudno wyobrazić sobie montaż framug okiennych lub drzwiowych. Aby móc skorzystać z jej zalet, należy zaopatrzyć się w specjalny pistolet do pianki montażowej.

Elementy 1 do 5 33 całkowita

Pokaż na stronę