Darmowa dostawa
od 399 zł ?Wpisz KOD: DOSTAWAFREE - nie dotyczy wysyłek drabin i palet
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Blog

Wybieramy opryskiwacz ogrodowy – na co zwrócić uwagę?

RedakcjaJan 19, 2022 6:08:00 PM
Opryskiwacz ogrodowy to narzędzie niezbędne dla każdego ogrodnika. Sprawdzi się przy szeregu bardzo różnych zabiegów pielęgnacyjnych roślin. Sprawdzamy, jak dzielimy opryskiwacze ogrodowe oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze tego uniwersalnego narzędzia, żeby był to sprzęt optymalny do potrzeb i wymagań, jakie stawia przed nami w tym obszarze działka.

Jak wybrać odpowiedni zestaw garnków do swojej kuchni?

RedakcjaJan 5, 2022 11:00:00 AM
Garnki to podstawowe i obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni. Jako że to naczynia narażone na ogień, tłuszcz i środki chemiczne, przede wszystkim powinniśmy wybierać pośród produktów solidnych i funkcjonalnych, a najlepiej również umożliwiających komfortowe gotowanie. Sprawdzamy, jak wybrać zestaw garnków do kuchni, co zawierać musi w sobie taki komplet, jakiej pojemności powinny być garnki i jaki materiał gwarantuje, że posłużą nam przez długie lata.

Jaką smarownicę wybrać? Tawotnica / towotnica ręczna, nożna, pneumatyczna czy elektryczna?

RedakcjaDec 20, 2021 9:33:00 AM
Jak wskazuje nazwa, smarownica, inaczej zwana tawotnicą / towotnicą, to urządzenie umożliwiające precyzyjną aplikację smaru czy oleju. Smarownice są niezbędne m.in. w przemyśle, motoryzacji i rolnictwie. Jednak zastosowanie znajduje ona również w prywatnych garażach. Dlatego sprawdzamy, jakie są rodzaje towotnic i na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu.

Zagęszczarka do gruntu. Jak wybrać ubijarkę do ziemi?

RedakcjaDec 14, 2021 9:22:00 AM
Przy wielu pracach budowlanych niezbędne jest usunięcie humusu i dokładne ubicie podłoża. Jest tak na przykład w przypadku układania kostki brukowej czy kamienia. Wbrew temu, co się może wydawać, jest to proces dość skomplikowany i czasochłonny. Przede wszystkim potrzebujemy do tego odpowiedniego sprzętu do ubijania podłoża, jakim jest zagęszczarka do gruntu. Sprawdzamy, jakie są rodzaje ubijarek do ziemi i na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu.

Wybieramy noże kuchenne. Na co zwrócić uwagę przy zakupie kompletu noży?

RedakcjaDec 6, 2021 9:09:00 AM
Noże kuchenne służą przygotowywaniu posiłków, a więc są niezbędne w każdym domu czy mieszkaniu. Jednak byle jaki nóż nie wystarczy. Znakomite efekty pracy w kuchni i długą żywotność zapewnia tylko dobry zestaw noży kuchennych. Sprawdzamy, na co zwrócić uwagę, wybierając komplet noży do kuchni.

Elementy 1 do 5 99 całkowita

Pokaż na stronę