Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Blog

Jak wybrać nitownicę?

RedakcjaSep 27, 2023 12:27:00 PM
Nitownica to narzędzie, które przydaje się w wielu dziedzinach, od budownictwa po warsztaty samochodowe. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednią nitownicę, przygotowaliśmy dla Ciebie listę pomocnych wskazówek. Poznaj różne rodzaje nitownic i dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę podczas wyboru tego narzędzia.

Jak wybrać pas narzędziowy?

RedakcjaSep 19, 2023 12:24:00 PM
Każdy specjalista zawodów technicznych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, żeby wszystkie niezbędne narzędzia zawsze były pod ręką. Właśnie dlatego niezbędnym elementem ich wyposażenia jest pas narzędziowy. Jak wybrać najlepszy? Zapraszamy po cenne porady.

Jak wybrać ostrzałkę do wierteł?

RedakcjaSep 15, 2023 12:22:00 PM
Żywotność wierteł można przedłużyć. Pomoże w tym profesjonalna ostrzałka do wierteł. Czym jest, jak działa, dlaczego warto jej używać i jak wybrać odpowiednią? Niezbędne informacje na temat wyboru ostrzałek do wierteł znajdziesz w niniejszym opisie.

Jak wybrać opalarkę?

RedakcjaSep 11, 2023 12:18:00 PM
Opalarka to jedno z najbardziej funkcjonalnych i wszechstronnych narzędzi. Warto jednak dobrze wybrać opalarkę, aby cieszyć się jej wydajną pracą. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze opalarki, aby wybór okazał się jak najkorzystniejszy i faktycznie pomagał w pracy.

Jak wybrać nożyce do blachy?

RedakcjaSep 7, 2023 12:08:00 PM
Choć mogłoby się wydawać, że wybór nożyc do blachy jest łatwy i skupić należy się przede wszystkim na jakości materiału, to w rzeczywistości różnorodność tych narzędzi sprawia, że nie jest on tak oczywisty. Na co zatem zwrócić uwagę wybierając nożyce do blachy? Czy elektryczne nożyce do blachy zawsze okażą się najlepszym wyborem? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości w tym temacie i pomagamy wybrać jak najkorzystniej.

Elementy 1 do 5 215 całkowita

Pokaż na stronę