Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Blog

Młotowiertarki - ranking

RedakcjaJul 21, 2022 1:05:00 PM
W Twojej firmie budowlanej lub remontowej przyszedł czas na zakup nowych młotowiertarek? Szukasz najlepszych narzędzi w wybranym przedziale cenowym? Nasz ranking młotowiertarek pomoże Ci znaleźć sprzęt, który pozwoli Ci swobodnie realizować pracę, a przy tym okaże się rozwiązaniem korzystnym cenowo. Zapoznaj się z rankingiem i wybierz najlepsze młotowiertarki do swojej firmy.

Piły łańcuchowe - ranking

RedakcjaJul 14, 2022 10:06:00 AM
Piły łańcuchowe to urządzenia, w których równie istotną rolę jak wydajność odgrywa również bezpieczeństwo pracy. Dlatego wybór tego narzędzia ogrodowego powinien być bardzo dobrze przemyślany nie tylko pod kątem parametrów technicznych, ale też systemów i akcesoriów podnoszących bezpieczeństwo operatora. Jeśli szukasz optymalnego rozwiązania, sprawdź nasz ranking pił łańcuchowych – elektrycznych i spalinowych – i świadomie wybierz urządzenie, które okaże się dla Ciebie optymalne, a ponadto zmieści się w zakładanym budżecie.

Wkrętarki akumulatorowe – ranking

RedakcjaJul 5, 2022 9:39:00 AM
Przyszedł czas na zakup wkrętarki akumulatorowej do Twojego warsztatu? Szukasz możliwie najlepszego rozwiązania w określonym przedziale cenowym? W wyborze najlepszego narzędzia pomoże Ci nasz ranking wkrętarek akumulatorowych. Poznaj specyfikację najlepszych wkrętarek akumulatorowych i przekonaj się, które urządzenie okażę się optymalnym wyborem do Twojego warsztatu.

Kosy spalinowe - ranking

RedakcjaJun 23, 2022 10:13:00 AM
Potrzebna Ci kosa spalinowa, ale ogromny asortyment nie ułatwia Ci wyboru? Masz określony budżet i chcesz spożytkować go możliwie jak najefektywniej? Przedstawiamy Ci ranking najlepszych kos spalinowych – szczegółowa rozpiska wszystkich cech polecanych urządzeń bardzo ułatwi Ci wybór kosy, która spełni Twoje oczekiwania. Zobacz, po jakie kosy spalinowe warto dzisiaj sięgnąć i wybierz model dostosowany do specyfiki Twojej pracy.

Elementy 1 do 5 123 całkowita

Pokaż na stronę