Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Blog

Prezent dla działkowca

RedakcjaNov 24, 2022 12:40:00 PM
Działkowiec to ten, który chętnie pielęgnuje teren na podmiejskiej działce lub nieopodal swojego domu. Nawet mając do dyspozycji tylko miejsce w rodzinnych ogródkach działkowych, wciąż istnieje potrzeba pielęgnacji krzewów, roślin, przycinania trawy i nie tylko. Jaki prezent dla działkowca sprawdzi się najlepiej? Co warto podarować osobie, która lubi spędzać czas na działce przy pielęgnacji i rozmaitych pracach?

Prezent dla elektryka

RedakcjaNov 17, 2022 12:34:00 PM
Elektryk zajmuje się projektowaniem i układaniem instalacji, naprawami, modyfikacjami oraz podłączaniem rozmaitych urządzeń. Czeka na niego wiele zadań, nawet wtedy, gdy branża elektryczna to „tylko” pasja.

Prezent dla budowlańca

RedakcjaNov 17, 2022 12:28:00 PM
Budowlaniec amator, budowlaniec z pasji, a może budowlaniec z zawodu? Każdy z nich mierzy się z branżą, która jest niezwykle różnorodna i wymaga zastosowania szeregu sprzętów oraz narzędzi. Wydawać by się mogło, że trudno będzie wybrać odpowiedni podarunek dla budowlańca, jednak kategoria urządzeń i sprzętów budowlanych jest wystarczająco bogata. Jaki prezent sprawdzi się najlepiej?

Prezent dla ogrodnika

RedakcjaNov 7, 2022 12:21:00 PM
W ogrodzie odpoczywamy, relaksujemy się i korzystamy z możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak cieszyć się wolnymi chwilami, o ogród trzeba zadbać. Regularna pielęgnacja to konieczność. Dla wielu osób prace ogrodowe są przy tym pasją.

Prezent dla mechanika

RedakcjaNov 4, 2022 12:09:00 PM
Motoryzacja to dziedzina niezwykle ciekawa. Wielu właścicieli samochodów samodzielnie podejmuje się rozmaitych napraw oraz prac przy swoim samochodzie. Traktują to jak pasję, a własne auto staje się ich oczkiem w głowie. Jaki prezent dla mechanika amatora sprawdzi się najlepiej? Co warto podarować pasjonacie, który regularnie „dłubie” przy swoim samochodzie?

Elementy 1 do 5 128 całkowita

Pokaż na stronę