Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Imadła hydrauliczne

Produkty 1-18 z 21

Strona
 1. KUŹNIA IMADŁO HYDRAULICZNE DO RUR ZE STOJAKIEM 1-746-00-000
  Cena promocyjna Cena: 930,86 zł Regular Price 954,19 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 930.86 zł
 2. IMADŁO HYDRAULICZNE 3" 23304
  Cena promocyjna Cena: 110,95 zł Regular Price 124,48 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 105.90 zł

Produkty 1-18 z 21

Strona

Jednym z niezbędnych narzędzi w zestawie hydraulika, bez którego nie da się prawidłowo wykonać prac serwisowych lub montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, jest imadło hydrauliczne. Imadła przeznaczone do przytrzymywania i stabilizowania rur w czasie ich obróbki znajdziesz w bogatej ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem imadeł hydraulicznych i wyboru solidnych i trwałych narzędzi, które gwarantują efektywną i komfortową pracę.


Do czego służy imadło hydrauliczne do rur?

Przenośne imadła hydrauliczne są narzędziami niezbędnymi w pracach serwisowych i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych. Ich funkcją jest stabilne mocowanie rur podczas ich obróbki, tj. cięcia, spawania, gwintowania czy szlifowania.

Aby prace te mogły być wykonane solidnie, prawidłowo i bezpiecznie dla obrabianych materiałów, konieczne jest użycie imadła hydraulicznego, które spełni takie warunki, jak dopasowanie do średnicy rury i odpowiednio solidne mocowanie, gwarantujące stabilność, ale nie uszkadzające profilu rury. Właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie szeroki wybór imadeł hydraulicznych pozwoli dobrać narzędzia odpowiednie do rur o szerokim zakresie średnic i wykonanych z różnych materiałów.


Imadła hydrauliczne do rur w sklepie Emast.pl

Dostępne w naszej ofercie imadła hydrauliczne pochodzą od producentów, którzy wśród użytkowników swoich narzędzi cieszą się uznaniem i są oceniane bardzo wysoko pod kątem jakości, trwałości i efektów pracy. Wśród dostępnych u nas marek imadeł hydraulicznych możemy wymienić m.in. AwTools, Yato, Artpol, Forel, Irwin czy Stanley.

Dostępne w naszej ofercie imadła hydrauliczne charakteryzują się:

 • wytrzymałą konstrukcją, wykonaną z solidnych materiałów, np. żeliwa;
 • solidnymi szczękami, które powstają z hartowanej stali;
 • solidnymi śrubami pociągowymi;
 • szerokim zakresem średnicy rur, które można w nich umieszczać;
 • estetycznym lakierowaniem;
 • możliwością otwierania na prawo i lewo.

Dostępne w naszym sklepie imadła hydrauliczne są przystosowane do zamontowania na blacie stołu warsztatowego. Wybrane modele są natomiast wyposażone w stojaki, które dodatkowo podnoszą ergonomię pracy, szczególnie poza warsztatem, kiedy należy wykonać pracę w terenie.