Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

WALMER

Produkty 14

Produkty 14

Cięcie płytek jest zawsze newralgicznym momentem w czasie remontu. Połamane kafelki wiążą się ze stratami, a ich dokładne przycięcie bez profesjonalnych narzędzi jest w zasadzie niemożliwe. Właśnie dlatego w ofercie sklepu Emast.pl znalazły się narzędzia marki Walmer, czyli profesjonalne przyrządy do precyzyjnego przecinania glazury i terakoty. Zobacz, jakie przecinarki dostępne są w naszej ofercie i wybierz taką, której parametry spełnią wymagania Twojej pracy.

O marce Walmer

Walmer to polski producent ręcznych urządzeń do przecinania materiałów glazurniczych i terakotowych. Firma została założona w 1992 roku, a jej siedziba znajduje się na Podkarpaciu. Walmer jest cenionym producentem narzędzi do przecinania glazury i terakoty. Przecinarka do glazury Walmer to narzędzie, które można kupić nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach Europy. Są cenione dzięki produkcji, która spełnia wszystkie najnowocześniejsze założenia i standardy. Firma nieustannie rozwija się, utrzymując dużą dynamikę swojego postępu. Dlatego użytkownicy przecinarek Walmer mogą cieszyć się wysokiej jakości przecinarkami do płytek, które spełniają bardzo zróżnicowane oczekiwania.

Przecinarki do glazury Walmer

W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów przecinarek do płytek Walmer. Każda seria charakteryzuje się nieco inną funkcjonalnością, dlatego możesz zdecydować się na taką, której właściwości spełnią możliwie najwięcej Twoich oczekiwań. W każdej serii dostępne są przecinarki umożliwiające cięcie płytek o innej maksymalnej długości. Jakie serie przecinarek do glazury Walmer znajdziesz w sklepie Emast.pl?

  • Walmer MGM – posiadają łożyska rolkowe i prowadnice w formie płaskownika. Wysokość nożna może być regulowana za pomocą imbusa. Blat do łamania płytek jest amortyzowany. Możliwe jest też cięcie płytek po przekątnej, a linijka i kątomierz ułatwiają znalezienie właściwego kąta cięcia.
  • Walmer MGZ – standardem tego rozwiązania są łożyska rolkowe i prowadnica w formie płaskownika. Zamknięty profil podstawy urządzenia znacznie poprawia jego stabilność w czasie pracy. Regulowany kątownik pozwala ciąć płytki pod dowolnym kątem. Blat do łamania płytek jest odpowiednio amortyzowany, a samo łamanie może odbywać się bez konieczności regulacji wysokości noża. Podpora do płytek ma powiększone gabaryty, dzięki czemu ułatwia pracę glazurnikowi. W tym modelu możliwe jest podglądanie cięcia.
  • Walmer MGŁR – standardowe przecinarki z łożyskami rolkowymi i prowadnicami w formie płaskownika. Zawiera mechanizm regulacji wysokości noża, dzięki czemu nie zachodzi konieczność używania klucza imbusowego. Umożliwia cięcie płytek pod kątem, a kątownik ułatwia znalezienie właściwego kąta.
  • Walmer MGŁ – kompaktowe przecinarki do glazury o prostej funkcjonalności. Są łatwe w transporcie i umożliwiają wykonywania podstawowych czynności przy przecinaniu płytek.
  • Walmer MGŁN – posiada rolkowe łożyska i prowadnice w formie płaskownika. Umożliwia cięcie płytek pod przekątnej z użyciem kątownika i linijki. Amortyzowany blat do łamania płytek znacznie ułatwia pracę. Zastosowanie wyłącznie jednej prowadnicy umożliwia podgląd cięcia płytki w trakcie posuwu głowicy.

Wykorzystaj przecinarki Walmer w swojej pracy

Dzięki różnym rodzajom przecinarek Walmer znajdziesz u nas zarówno takie, które znacznie ułatwią przecinanie płytek profesjonalistom, zajmującym się tym na co dzień, jak również odpowiednie przecinarki dla amatorów, którzy potrzebują ich tylko na czas remontu w swoim domu.