Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kamery inspekcyjne

Produkty 9

Produkty 9

Zarówno w mechanice samochodowej, elektryce, czy wielu innych zawodach, zdarzają się prace w trudno dostępnych miejscach. Występują duże trudności z dostępem do wnętrza mechanizmów, czy to mechanicznych, czy wnętrza systemów elektrycznych. W takich sytuacjach konieczne jest skorzystanie ze zdobyczy nowoczesnej techniki, których przykładem są kamery inspekcyjne oraz kamery termowizyjne do bezdotykowej kontroli temperatur.

 

Kiedy skorzystać z kamery inspekcyjnej?

Kamera jest niezastąpiona w sytuacjach, które zostały wymienione na samym początku. Używa się ich w wówczas, kiedy dostęp do wnętrza urządzenia jest znacznie utrudniony i nie ma możliwości precyzyjnej manipulacji. To nie jedyne zastosowanie kamer inspekcyjnych. Korzyści, jakie niesie posiadanie takiego przyrządu, są nie do przecenienia. Nasza oferta zawiera doskonałej jakości kamery inspekcyjne, które umożliwiają dostęp do bardzo wąskich i niemożliwych do skontrolowania gołym okiem wnętrz mechanizmów.

 

Badanie bezdotykowe - kamery termowizyjne

Nie mogło w naszej ofercie zabraknąć również kamer termowizyjnych, które posiadają bardzo szerokie pole zadań. Z całą pewnością przydadzą się w diagnostyce silników samochodowych, gdzie konieczna jest kontrola temperatur silnika czy turbosprężarki, a nie można tego wykonać innymi metodami. Pirometry dają dość ograniczone dane odnośnie rozkładu temperatur pod maską. Prócz tego dzięki kamerom termowizyjnym w elektryce możliwa staje się kontrola temperatur w skrzynkach będących pod stałym napięciem. Kamera termowizyjna ukazuje w sposób jasny wszelkie anomalie temperaturowe.

 

Oferta najlepszych przyrządów

Oferowane przez nas kamery inspekcyjne i kamery termowizyjne są urządzeniami wysokiej jakości, które zostały precyzyjnie skalibrowane. Dzięki temu na ich wynikach i obrazie można całkowicie polegać. Są wykonane z wysokiej jakości komponentów, odporne na działanie wibracji i drgań. Poza tym są to przyrządy bardzo łatwe do obsługi nawet przez osoby, które nie miały z nimi wcześniej do czynienia.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.