Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla ogrodnika

RedakcjaNov 7, 2022 12:21:00 PM

W ogrodzie odpoczywamy, relaksujemy się i korzystamy z możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak cieszyć się wolnymi chwilami, o ogród trzeba zadbać. Regularna pielęgnacja to konieczność. Dla wielu osób prace ogrodowe są przy tym pasją.

Jak wybrać prezent dla ogrodnika? Na jakie sprzęty, akcesoria czy produkty warto postawić, aby podarunek był praktyczny i sprawił przyjemność?

CELLFAST IDEAL GRABIE UNIWERSALNE+RĘKAWICE 40-211AP120

Indeks handlowy: C40-211AP120
Cena: ok. 50 zł

CELLFAST ERGO SZPADEL PROSTY 40-001

Indeks handlowy: 40-001
Cena: ok. 90 zł

AWTOOLS OPRYSKIWACZ 5,0L GARDEN SERIES AW60002

Indeks handlowy: AW60002
Cena: ok. 60 zł

AWTOOLS WÓZEK OGRODOWY/ WYWROTKA 4 KOŁOWA AW00015

Indeks handlowy: AW00015
Cena: ok. 420 zł

AWTOOLS KOSIARKA ELEKTRYCZNA ZF6127A/ 1600W AW70052

Indeks handlowy: AW70052
Cena: ok. 820 zł

AWTOOLS KOSA SPALINOWA 3,0KM BC520 AW70002

Indeks handlowy: AW70002
Cena: ok. 640 złPomysł na prezent dla ogrodnika

Tak jak w przypadku sprzątania domu, tak i wśród prac ogrodowych każdy z nas ma te, które lubi bardziej lub mniej. Warto uwzględnić tę kwestię podczas wybierania podarunku dla miłośnika ogrodnictwa. Co więcej, prezent związany z pracami ogrodowymi ucieszy nawet tę osobę, która po prostu lubi spędzać czas w wypielęgnowanym, uporządkowanym i estetycznym ogrodzie.

Podarunek z kategorii sprzętów czy narzędzi ogrodowych będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na dokładnym, właściwym i sprawnym wykonywaniu tych prac, bez których nie obejdzie się żaden ogród.

Prezent dla ogrodnika na urodziny

Jaki prezent dla ogrodnika wybrać na urodziny? Dużo praktycznych i ciekawych produktów znajdziesz w kategorii dom i ogród w sklepie Emast.pl. Wśród nich dostępne są propozycje małych sprzętów AGD i akcesoriów, takich jak np. noże, naczynia czy kuchenka gazowa. Choć kojarzą się one z podarunkami raczej do domowych kuchni, to nierzadko stanowią świetny pomysł na podarunek dla osób, które dużo czasu spędzają w ogrodzie i tam urządzają spotkania z rodziną czy znajomymi.

Uniwersalny prezent dla ogrodnika to grille i akcesoria grillowe. Mimo iż sezon, w którym to najczęściej korzystaliśmy z pogody i wolnego czasu, by pozwolić sobie na przyrządzanie dań na grillu, i ciepłą jesienią nie trzeba z tego rezygnować.

Prezent dla taty ogrodnika

Tata ogrodnik to bohater przydomowego terenu. Odpowiada przede wszystkim za prace fizyczne, czasami majsterkowanie, a do tego pielęgnowanie np. poprzez regularnie koszenie trawy. Podarunek dla bliskiej osoby – taty, to chociażby zestaw ogrodnika prezent składający się z narzędzi ręcznych lub mechanicznych – w tym grabi, łopaty, taczki bądź produktów pozwalających uporać się z nieproszonymi gośćmi, kryjącymi się wśród traw i krzewów.

Idealny prezent dla ogrodnika

Idealny prezent dla ogrodnika to ten, który spełni jego oczekiwania, wpisze się w gusta i zainteresowania. Warto szukać produktów praktycznych, ułatwiających wykonywanie poszczególnych prac, gwarantujących komfort użytkowania, nawet wtedy, gdy w grę wchodzą złożone i wymagające zadania.