Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Statywy / Tyczki rozporowe

Produkty 1-18 z 41

Strona
 1. DEWALT STATYW BUDOWLANY / TRÓJNÓG 1/4" 0,75-1.84m DE0881T DE0881T-XJ
  Cena promocyjna Cena: 196,31 zł Regular Price 214,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 196.31 zł
 2. DEWALT ŁATA DO NIWELATORA 2,4m DE0737-XJ
  Cena promocyjna Cena: 277,67 zł Regular Price 282,71 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282.71 zł

Produkty 1-18 z 41

Strona

Statywy i tyczki rozporowe to obowiązkowe przedmioty podczas dokonywania pomiarów geodezyjnych, a także prac budowlanych. Bardzo ważnymi czynnikami są ich trwałość, wytrzymałość oraz stabilność. Aby sobie je zagwarantować, wybierz tyczki i statywy z oferty sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Emast.pl.

Podpory teleskopowe w ofercie Emast.pl

Podpora teleskopowa to przyrząd, który jest przeznaczony do tymczasowego mocowania płyt gipsowo-kartonowych oraz innych elementów konstrukcji budowli na czas ich dokładnego dopasowania do reszty konstrukcji i trwałego mocowania. Dzięki zastosowaniu podpór teleskopowych możliwe jest trwałe mocowanie elementów nawet przez jednego pracownika.

W naszym sklepie znajdziesz podpory wykonane ze stalowych rur, które gwarantują wysoka wytrzymałość. Zakończenie gumowymi stopami to z kolei bardzo mało ryzyko jakiegokolwiek uszkodzenia mocowanych elementów. Stopy mogą być dostosowane do powierzchni sufitowych, ścian oraz skosów.

Oferujemy podpory teleskopowe o różnych zakresach długości. Dlatego bez problemu można dostosować je do wielkości konstrukcji budowlanej. Regulacja długości w jakościowych modelach przebiega w dwóch etapach.

 • Pierwsze etap to wstępne rozsunięcie korpusu i zablokowanie przy użyciu sprężynowych trzpieni.
 • Drugi etap to precyzyjne dopasowanie poprzez regulacje podpory przy użyciu przycisku dźwigniowego.

Statywy

Statywy do przyrządów pomiarowych i geodezyjnych pełnią kluczową funkcję, ponieważ bez ich odpowiedniej stabilizacji nie byłoby możliwe dokonanie precyzyjnych pomiarów. Aby nierówność podłoża oraz inne czynniki zewnętrzne nie wpływały na precyzję pomiaru, statyw geodezyjny musi posiadać niezbędne elementy, dzięki którym staje się stabilny. Dlatego dostępne w naszej ofercie statywy budowlane i geodezyjne posiadają stopki, które utrzymują stabilność na każdym rodzaju podłoża. Regulowane teleskopowo nogi, a także kolumna centralna dają możliwość dowolnego ustawienia wysokości przyrządu pomiarowego.

Dostępne w naszym sklepie statywy są również wyposażone w libelki, dzięki czemu nie ma problemu z dokładnym wyznaczeniem poziomu. Lekkie aluminiowe konstrukcje ułatwiają transport, jednocześnie pozostają wytrzymałe na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Łaty niwelacyjne

Wśród sprzętów geodezyjnych w naszej ofercie znajdują się również łaty niwelacyjne. Są to przyrządy wykorzystywane podczas niwelacji, czyli wyznaczania różnicy wysokości pomiędzy punktami terenu, które mają być objęte budową. Dostępne w sklepie Emast łaty niwelacyjne charakteryzują się wysoką jakością wykonania – są zrobione z aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne – dzięki temu z ich użyciem możliwa jest praca w ekstremalnie trudnych warunkach terenowych i pogodowych.

Tyczki rozporowe

Tyczki rozporowe służą m.in. do wygodnego umiejscowienia lasera krzyżowego bez użycia statywu. Wykorzystanie tyczki rozporowej pozwala na swobodne przesuwanie lasera po całej jej długości, dzięki czemu wyznaczanie poziomu i kątów w przestrzeni staje się znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze.