Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Glebogryzarki elektryczne / spalinowe / ręczne

Produkty 1-18 z 37

Strona

Produkty 1-18 z 37

Strona

Glebogryzarki to urządzenia wykorzystywane do czynności związanych z uprawą ziemi. Doskonale sprawdzają się w przeróżnych pracach ogrodowych oraz działkowych. Glebogryzarki ogrodowe pomogą w wyrównaniu oraz spulchnieniu gleby pod uprawy, sadzonki oraz zasiew. Glebogryzarka ogrodowa rozbija zbite fragmenty ziemi, czyniąc ją tym samym bardziej dostępną dla nowo zasianych roślin. Jeżeli chciałbyś, żeby Twój ogród wyglądał świeżo i kwitnąco musisz go w tym celu dobrze przygotować. Aby to umożliwić przygotowaliśmy dla Ciebie fachowe glebogryzarki. Pielęgnacja Twojego wymarzonego ogrodu stanie się dużo łatwiejsza dzięki naszej ofercie specjalistycznego sprzętu.

Glebogryzarka elektryczna

Jest ona mechanicznym urządzeniem, którego rolą jest przede wszystkim ułatwienie prac ogrodowych. Glebogryzarka elektryczna posiada wyspecjalizowany zestaw ostrzy, dzięki któremu napowietrza i spulchnia glebę. Jej nieocenioną zaletą jest cicha praca. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż jest ona całkowicie bezpieczna dla środowiska, co dodaje jej atrakcyjności. Ten rodzaj urządzenia jest dedykowany szczególnie osobom, dla których pielęgnacja ogrodu to hobby i miły sposób spędzania wolnego czasu. Ich obszar działania skierowany jest szczególnie na małe powierzchnie ogrodowe. Raczej nie sprawdzi się przy dużych uprawach. Dla fanów ogrodnictwa, emast przygotował również taki typ glebogryzarek. Najlepsze marki prezentowane w naszym asortymencie, pozwolą Ci rozwijać pasję do ogrodnictwa.

Glebogryzarka spalinowa

Glebogryzarki spalinowe to urządzenia o wysokiej mocy działania. W porównaniu z ich elektrycznymi odpowiednikami, ich praca jest dużo wydajniejsza i efektywniejsza. Na plus w tych modelach wyróżnia się ich bezprzewodowa budowa. Wyeliminowanie konieczności podłączenia ich kablem do gniazdka sprawia, że ich zasięg jest dużo większy. Zwiększa to również w znaczny sposób wygodę korzystania z tych urządzeń. Sprawdzają się świetnie na trudnym terenie. Ziemia mocno zbita przez mrozy lub niedostateczne nawodnienie nie stanowi dla nich problemu. Tę kategorię glebogryzarek przygotowaliśmy specjalnie dla bardziej wymagających klientów. Modele tych glebogryzarek w naszym wyposażeniu, są niewątpliwie sprzętem z najwyższej półki, który zaspokoi każde potrzeby.

Glebogryzarka z napędem

Wśród glebogryzarek spalinowych możemy wyróżnić takie z napędem. Osoby nie lubiące przemęczania się podczas prac przydomowych zdecydowanie powinny wybrać glebogryzarkę z napędem. Napęd bowiem znacznie zmniejsza wysiłek podczas spulchniania ziemi. Ułatwia przemieszczanie się maszyny podczas pracy oraz amortyzuje wstrząsy, powstałe w wyniku ruchu noży glebogryzarki. Z myślą o naszych klientach zaopatrzyliśmy nasz sklep w te modele.

Glebogryzarka ręczna

Glebogryzarki ręczne polecane są osobom posiadającym własną działkę, lubiącym spędzać czas przy pracy w swoim ogrodzie. Działają najlepiej na małych powierzchniach, których przykładem mogą być właśnie mała działka lub własne grządki. Główną funkcją tych urządzeń są drobne prace. Przy niewielkich kawałkach ziemi sprawdzą się najlepiej. Obecne w ich strukturze rotatory pozwolą rozluźnić glebę, co dostarczy jej powietrza i ułatwi wnikanie wody. Zabieg ten ułatwi roślinom wzrost oraz rozwój. Glebogryzarki ręczne dostępne w naszej ofercie to urządzenia wysoce kompaktowe. Charakteryzuje je poręczność i niezwykła łatwość w transporcie. Jeśli posiadasz grządkę lub mały ogródek, który uwielbiasz dopieszczać, ten sprzęt będzie dla Ciebie idealny.