Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

PROSPERPLAST

Produkty 1-18 z 193

Strona

Produkty 1-18 z 193

Strona

Prosperplast jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim, która zajmuje się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do domu, ogrodu czy warsztatu. Wszystkie produkty Prosperplast gwarantują wysoką jakość i długą żywotność dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym i wytrzymałym materiałom. Ponadto firma zatrudnia własnych projektantów, którzy opracowują jak najbardziej ergonomiczny i funkcjonalny kształt wszystkich artykułów. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są produkty Prosperplast przeznaczone do prac wokół domu oraz do zorganizowania warsztatu.


Poznaj producenta Prosperplast

Firma Prosperplast powstała w 1993 roku, a jej działalność rozpoczęła się od produkcji doniczek. Z biegiem czasu firma rozwijała się bardzo dynamicznie, wprowadzając na rynek kolejne produkty z tworzyw sztucznych Prosperplast – doniczki pozostają jednak do dziś największą częścią asortymentu tej firmy.


Produkty Prosterplast w ofercie Emast.pl

W naszym asortymencie doniczka Prosperplast nie znalazłaby swojego miejsca, jednak w ofercie tego producenta dostępnych jest mnóstwo innych artykułów, które są niezbędne majsterkowiczom i osobom pracującym w profesjonalnych warsztatach, a także okazują się bardzo pomocne w pracach w ogrodzie i wokół domu. Dlatego też w ofercie Emast.pl nie mogło zabraknąć artykułów producenta Prosperplast, szczególnie ze względu na ich funkcjonalność i wysoką jakość.


Prosperplast – organizer do warsztatu

Z produktami Prosperplast w pełni profesjonalnie urządzisz zarówno hobbystyczny, jak i profesjonalny warsztat. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • skrzynki Prosperplast na narzędzia – przyjmują np. formę walizek z przegrodami, w których możesz pogrupować narzędzia i osprzęt;

  • nosidła na narzędzia – bardzo przydatne w zakładowych warsztatach, gdzie często należy udać się z konkretnymi narzędziami we wskazane miejsce celem serwisu maszyn;

  • organizer Prosperplast – kilkanaście przegródek z pokrywą pozwoli Ci przechowywać drobne elementy, np. zakrętki czy nakładki;

  • kuwety – różnej wielkości kuwety Prosperplast pomogą Ci grupować ze sobą różne elementy do montażu lub osprzęt, np. wkręty, śruby, gwoździe, wiertła czy frezy, w naszym sklepie dostępna jest również tablica warsztatowa na kuwety.


Prosperplast do ogrodu

Wśród akcesoriów i sprzętów ogrodowych tego producenta w naszej ofercie dostępna są np. łopata do śniegu Prosperplast, pojemniki na deszczówkę czy taczki ogrodowe.