Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Strugarko-grubościówki do drewna i metalu

Produkty 10

 1. DEWALT STRUGARKO-GRUBOŚCIÓWKA 2100W D27300 D27300-QS
  Cena promocyjna Cena: 7 421,21 zł Regular Price 7 738,28 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7043.84 zł

Produkty 10

Strugarko-grubościówki

Strugarko-grubościówka to narzędzie, dzięki któremu obrobisz miękkie i twarde drewno z osiągnięciem niezwykle precyzyjnych efektów, jakich nie da Ci żaden inny przyrząd do obróbki drewna. Strugarko-grubościówka to również niezwykle wielofunkcyjna maszyna, która łączy w sobie funkcje takich urządzeń, jak strugarka stołowa, grubiarka, wyrównywarka do drewna, frezarka oraz pilarka. Strugarko-grubościówki w dużym stopniu podnoszą efektywność pracy w zakładach stolarskich oraz innych miejscach pracy zajmujących się obróbką drewna.

Strugarko-grubościówki w sklepie Emast

W naszej ofercie znajdują się strugarko-grubościówki marki DeWalt. Stanowią one bardzo mocne i stabilne konstrukcje, które gwarantują nie tylko dużą precyzję pracy, ale również podnoszą komfort i bezpieczeństwo operatora. Intuicyjna obsługa jest łatwa zarówno dla bardziej, jak i mniej zaawansowanych pracowników.

Bezpieczeństwo pracy

Dostępne u nas urządzenia posiadają wyłącznik, który kończy pracę maszyny w przypadku zaniku napięcia, obecne są w nich również zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe. Osłona noży chroni operatorów przed przypadkowym włożeniem rąk w strefę ich pracy.

Dokładność obróbki

Precyzyjna praca możliwa jest dzięki ergonomicznej i wygodnej budowie strugarko-grubościówek. Składają się na nią:

 • stabilne aluminiowe stoły,
 • intuicyjne elementy sterujące,
 • możliwość regulacji,
 • prowadnice.

Wydajność

W zależności od swoich potrzeb oraz specyfiki pracy możesz wybrać strugarko-grubościówkę o mocy 1800 lub 2100 watów. Urządzenia różnią się również prędkością obrotów (6200 – 10000 obrotów na minutę), szerokością struga, prędkością posuwu oraz maksymalną grubością obrabianego materiału.

W standardowym wyposażeniu naszych strugarko-grubościówek znajdują się elementy niezbędne do pracy oraz zmiany ustawień maszyny:

 • sześciokątne klucze trzpieniowe,
 • przyrządy do ustawiania oraz wymiany noży,
 • końcówki do odsysania pyłu w trakcie pracy,
 • popychacze.