Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

MONTOLIT

Produkty 1-18 z 31

Strona

Produkty 1-18 z 31

Strona

Firma Montolit jest włoskim producentem wysokiej jakości narzędzi specjalistycznych, przeznaczonych do pracy w glazurnictwie, dekarstwie i brukarstwie. Jej oferta obejmuje przecinarki do płytek ceramicznych, które występują w wariantach przystosowanych do wykorzystania w użytku profesjonalnym, jak również w mniej zaawansowanych wersjach, przeznaczonych do pracy hobbystycznej w warsztacie majsterkowicza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów Montolit – akcesoria i narzędzia tego producenta gwarantują wysoką jakość i efektywność pracy.


Narzędzia w szerokiej ofercie firmy Montolit

Montolit to producent, w którego ofercie dostępne są między innymi przecinarki do płytek ceramicznych. Szeroka oferta firmy obejmuje również hydrauliczne i mechaniczne gilotyny do przecinania krawężników i kostki brukowej, różnego rodzaju otwornice oraz frezy do gresu i twardej ceramiki. Ponadto firma Montolit zajmuje się również produkcją tarcz diamentowych, gilotyn do dachówek czy maszyn do cięcia typu most.


Narzędzia Montolit w ofercie sklepu Emast.pl

Oferta sklepu Emast zawiera przede wszystkim te narzędzia producenta Montolit, które przeznaczone są do pracy glazurników. Przecinarka Montolit do płytek ceramicznych dostępna jest u nas w różnych wariantach, które w zależności od zaawansowana, wydajności i funkcjonalności można wykorzystywać w prostszych pracach lub w żytku profesjonalnym.

  • Przecinarka do glazury Montolit – przecinarka Montolit do glazury dostępna w różnych wariantach. Posiadają one patentowane budowę i konstrukcję, które gwarantują wydajność i efektywność pracy. Przecinarka do płytek Montolit umożliwia precyzyjne cięcie proste i skośne, dzięki czemu można pokusić się o układanie kafelkowych mozaik.

  • Stołowa przecinarka do płytek Montolit – narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego. Charakteryzuje się dużą wydajnością, którą gwarantują silnik o dużej mocy, a także diamentowa tarcza, umożliwiająca precyzyjne cięcie nawet twardszych materiałów. Bezpieczeństwo detali oraz narzędzi zapewnia system chłodzenia wodą.

  • Frezarka do płytek – umożliwia obróbkę płytek ceramicznych w mniej wymagającej pracy.


Akcesoria Montolit w ofercie Emast

W naszym sklepie dostępne są również akcesoria Montolit, przeznaczone do obróbki glazury i ceramiki. Wśród nich dostępne są między innymi przyssawka do płytek – lekka i kompaktowa, używając jej, unika się problemu nierównomiernego rozprowadzenia kleju pod płytką.

Oferta produktów Montolit w sklepie Emast to między innymi także frezy typu korona do wiercenia na mokro i na sucho, a także wymienne tarcze diamentowe do przecinarek stołowych.