Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

GREENMIL

Produkty 1-18 z 111

Strona

Produkty 1-18 z 111

Strona

Marka Greenmill jest dostawcą szerokiego asortymentu artykułów, które są niezbędne do uprawiania ogrodu. Od początku swojej działalności, czyli od roku 1990, Greenmill stawia na wysoką jakość oferowanych produktów, ich nieustanne udoskonalanie, a także obsługę klienta na najwyższym poziomie. Bogaty asortyment produktów Greenmill pozwala bardzo kompleksowo podejść do kwestii uprawy ogrodu. Wszystko dlatego, że firma bierze pod uwagę potrzeby swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Produkty Greenmill, które pozwolą Ci zadbać o swój ogród, znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.

Narzędzia ogrodowe Greenmill

W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są różnego rodzaju narzędzia ogrodowe Greenmill, które okażą się niezbędne zarówno na działce, jaki w ogrodzie wokół domu. Każdy z produktów charakteryzuje się trwałością i solidnym wykończeniem, dzięki czemu możesz cieszyć się ergonomiczną i wydajną pracą w ogrodzie. Jakie narzędzia Greenmill znajdziesz w naszym sklepie?

  • Sekator Greenmill – wykonany jest z wysokogatunkowej stali. Ostrze dodatkowo powlekane jest powłoką antyadhezyjną, dzięki czemu Greenmill nożyce do gałęzi znakomicie sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale też w sadzie.
  • Siekiera Greenmill – ze względu na zróżnicowane oczekiwania w stosunku do siekier, w ofercie marki Greenmill znalazły się różne rodzaje tych narzędzi, m.in. siekiery rozłupujące i ciesielskie.
  • Siewnik Greenmill – wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu posłuży Ci przez dłuższy czas. Możliwość regulacji wysiewanego materiału pozwoli Ci dozować optymalną ilość nasion lub nawozu.

  • Taczka Greenmill – z narzędziami Greenmill bez problemu przewieziesz glebę, kompost lub inny materiał. Oprócz klasycznych taczek w ofercie marki dostępne są też czterokołowe wózki z funkcją wywrotki.
  • Saperka Greenmill – saperki i wąskie łopatki ogrodowe pozwolą Ci przekopywać ziemię na grządkach lub sadzić małe drzewka i krzaki.

Oprócz opisanych narzędzi w asortymencie marki Greenmill dostępne są też m.in. grabie, łopaty do węgla, piły sadownicze czy motyki.

Odstraszacze zwierząt Greenmill

Uwolnienie Twojego ogrodu od wyrządzających szkody zwierząt również jest jednym z celów marki Greenmill – odstraszacz możesz kupić w różnej formie, począwszy od realistycznie wyglądających modeli zwierząt, np. drapieżnych ptaków, po zaawansowane ultrasoniczne odstraszacze na krety czy nornice.

Zadbaj trawnik z marką Greenmill

W sklepie Emast.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tego, aby Twój trawnik prezentował się nienagannie. Oprócz szerokiej oferty nasion trawy od Greenmill, oferujemy także funkcjonalne i efektywne zraszacze do trawy od tego producenta. W asortymencie marki Greenmill dostępne są też niezbędne akcesoria do zraszania, takie jak szybkozłączki czy pistolety do węży ogrodowych.