Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe i sieciowe

Produkty 1-18 z 439

Strona
 1. BOSCH WKRĘTARKA GSR 18 V-110 C SOLO 06019G0109
  BOSCH WKRĘTARKA GSR 18 V-110 C SOLO 06019G0109
  Cena promocyjna Cena: 860,73 zł Regular Price 864,48 zł
 2. BLACK&DECKER WKRĘTARKA 18V/1x1,5AH BDCDD186K1B-QW
  BLACK&DECKER WKRĘTARKA 18V/1x1,5AH BDCDD186K1B-QW
  Cena promocyjna Cena: 368,69 zł Regular Price 409,96 zł
 3. HIKOKI WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 80Nm 2x5,0Ah DS18DSDL WPZ DS18DSDLWPZ
  HIKOKI WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 80Nm 2x5,0Ah DS18DSDL WPZ DS18DSDLWPZ
  Cena promocyjna Cena: 1 366,17 zł Regular Price 1 985,96 zł
 4. HIKOKI WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V DS18DJL WQZ 53Nm 2x3,0Ah HITSYSTEM DS18DJLWQZ
  HIKOKI WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V DS18DJL WQZ 53Nm 2x3,0Ah HITSYSTEM DS18DJLWQZ
  Cena promocyjna Cena: 677,05 zł Regular Price 1 415,85 zł

Produkty 1-18 z 439

Strona
Wiertarko-wkrętarka to uniwersalne urządzenie, które znajduje swoje zastosowanie w każdym domu lub warsztacie majsterkowicza. Swoją popularność zawdzięcza temu, że z powodzeniem może zastąpić mniejszą wiertarkę o słabszej mocy. Z kolei wiertarko-wkrętarka akumulatorowa to coś, dla każdego, kto w czasie pracy ceni sobie niczym nieograniczoną mobilność. W sklepie Emast znajdziesz szeroki wybór wkrętarko-wiertarek, które o różnej mocy. Dzięki temu nasza oferta jest kierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców, w którym znajdują się zarówno domowi majsterkowicze, jak i większe zakłady przemysłowe. Zapoznaj się z dostępnymi u nas wkrętarko-wiertarkami i wybierz urządzenie, jakiego potrzebujesz.

Wkrętarko-wiertarki w sklepie Emast

Podobnie jak w przypadku innych elektronarzędzi, także wiertarko-wkrętarki dostępne w naszej ofercie pochodzą od najchętniej wybieranych producentów. W asortymencie sklepu Emast znajdziesz bowiem wkrętarko-wkrętarki Makita, Milwaukee, Ryobi, Dewalt czy Stanley. Szczególną uwagę warto zwrócić na wiertarko-wkrętarki Bosch, czyli jednej z najbardziej cenionych na rynku elektronarzędzi marek.

Dlaczego warto wybrać wiertarko-wkrętarki z naszej oferty?

Dostępne w naszym asortymencie wkrętarko-wiertarki charakteryzują się bardzo zróżnicowaną mocą, dlatego zaopatrzysz się u ans w tego typu narzędzie niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do użytku domowego, czy do pracy w zakładzie przemysłowym. Ponadto posiadają wiele innych cech, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy.
 • Bezszczotkowe silniki zwiększają żywotność narzędzi, gwarantując dłuższą pracę przy jednoczesnym zwiększeniu mocy.
 • Mocowania bitów są pewne i gwarantują ich oraz wygodną szybką wymianę.
 • Uchwyty są ergonomiczne, dzięki czemu praca jest wygodniejsza i bezpieczniejsza.
 • Gwarantują możliwość zmiany prędkości obrotów, tak aby dopasować je do właściwości materiału, na którym się pracuje.
 • Niektóre modele mają zwiększoną odporność na pył generowany w czasie wiercenia.
 • Ledowe lampki oświetlają miejsce pracy.
 • Posiadamy wiertarko-wkrętarki, które umożliwiają zmianę pozycji rękojeści, dzięki czemu operator może dostosować narzędzie jak najlepiej pod siebie.

Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa

Oferujemy bardzo szeroki wybór urządzeń akumulatorowych, które są urządzeniami znacznie bardziej praktycznymi niż wiertarko-wkrętarka sieciowa, która ograniczałaby mobilność. Wiertarko-wkrętarka 18 V gwarantuje optymalny czas działania, a biorąc pod uwagę, że posiadamy również modele z dwoma akumulatorami w zestawie, nie musisz martwić się o to, że energia wyczerpie się zbyt szybko.

Wiertarko-wkrętarka udarowa – narzędzie do trudniejszych zadań

Wiertarko-wkrętarka z udarem daje znacznie większe możliwości, bowiem jest w stanie nie tylko wkręcać i wykręcać wkręty oraz wiercić otwory w miękkich materiałach, ale również radzi sobie z twardszymi materiałami, takimi jak beton. Sprawia to, że jest narzędziem niezwykle uniwersalnym, a do prac domowych niemal idealnym. Sprawdzi się bowiem prawie przy każdej pacy, jaką wykonuje się w czasie remontu mieszkania.