Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Chwytaki i przyssawki do szyb / płyt / blachy

Produkty 1-18 z 59

Strona

Produkty 1-18 z 59

Strona

Przenoszenie ciężkich, wielkogabarytowych przedmiotów o śliskiej powierzchni może sprawiać sporo kłopotów. Szczególnie problematyczne jest transportowanie szkła np. na etapie montażu okien czy witryn sklepowych. Każda ekipa, która zajmuje się tego typu pracami potrzebuje niezawodnych narzędzi.

Zastosowanie chwytaka magnetycznego

Rozwiązaniem w tej sytuacji okaże się chwytak magnetyczny. Zapewnia on bardzo stabilne, mocne trzymanie i nie uszkadza powierzchni przenoszonych materiałów. W zależności od tego, co będzie transportowane, do wyboru są zarówno chwytaki magnetyczne do szkła, jak również chwytaki ze szczypcami do płytek, uchwyty do szpachli wykończeniowych czy kleszcze brukarskie.

Kluczowe jest dobranie odpowiedniego narzędzia do rodzaju obsługiwanego produktu. W naszym sklepie znajdziesz je w wielu wersjach. A jeśli nie wiesz, jaki podnośnik magnetyczny czy tradycyjny wybrać, możesz liczyć na pomoc ekspertów Emast.

Podnośnik magnetyczny – co to jest?

W jaki sposób złapać i bezpiecznie przenieść ciężkie szklane tafle? Czym przetransportować płyty chodnikowe lub inne elementy betonowe? W takich sytuacjach nieodzowne okazują się wyspecjalizowane narzędzia – do szkła chwytak magnetyczny ręczny, a do kamienia chwytak brukarski.

Zastanawiasz się, jak działają? Przyssawki mają mocną gumę, którą uruchamia dźwignia umieszczona w rączce. Pewnie i mocno przyczepia się do śliskiej powierzchni szkła, metalu czy plastiku i pozwala przenieść go z magazynu na naczepę czy z wózka transportowego wprost w ramę okienną.

Z kolei chwytak magnetyczny teleskopowy emituje pole magnetyczne. Umieszczone między magnesami metalowe elementy (pręty, druty) są przenoszone we wskazane miejsce, które udaje się ustalić precyzyjnie za pomocą dźwigni.

Chwytaki magnetyczne i inne podnośniki w Emast

W ofercie sklepu Emast czekają na Ciebie wyspecjalizowane urządzenia do przenoszenia. Są to zarówno podstawowe narzędzia ręczne, takie jak chwytak magnetyczny giętki, jak również bardziej zaawansowane konstrukcje. Asortyment obejmuje takie produkty jak:

  • podnośnik magnetyczny,
  • chwytak brukarski do płytek – wzdłużny, poprzeczny, zbiorczy, jednoręczny,
  • chwytak magnetyczny teleskopowy,
  • nosidło do płyt gipsowo-kartonowych,
  • przyssawki do szyb, blachy,
  • chwytaki do krawężników.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem i zamówienia wybranych produktów online. Doradzimy Ci też, jaki chwytak będzie najlepszy gdy planujesz przenosić metalowe elementy, jaki sprawdzi się w przypadku szkła czy płyt chodnikowych.