Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

HYUNDAI

Produkty 1-18 z 20

Strona

Produkty 1-18 z 20

Strona

Hyundai to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów na świecie. Firma słynie nie tylko z produkcji samochodów, ale też narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi do domu i ogrodu. W asortymencie marki są nawet całe maszyny, zaawansowane urządzenia przeznaczone dla ekspertów z branży budowlanej, remontowej, zajmującej się utrzymaniem porządku. Wybierz je solo lub zestaw ze sobą, aby kompleksowo wyposażyć warsztat.

Zaufaj marce Hyundai

Oferta Hyundai jest bogata, różnorodna i jak zawsze składa się z produktów niezawodnej jakości. Każdy, kto miał już do czynienia ze sprzętami koreańskiego producenta wie, że warto do nich wracać. Z kolei ten, kto dopiero stoi przed wyborem pierwszego urządzenia, może zaufać Hyundai. Za naszym pośrednictwem wybór konkretnego produktu okaże się łatwiejszy, niż Ci się wydaje.

Elektronarzędzia Hyundai

Produkty, które oferujemy doskonale sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym, jak również domowym. To dlatego tak dużą popularnością oraz zaufaniem cieszą się np. kosiarki Hyundai. Występują one w kilku wariantach – zarówno klasycznej, jak i ręcznej (podkaszarki spalinowe). Pracują solidnie, szybko, wydajnie i oszczędnie, dlatego znacznie ułatwiają utrzymanie trawnika – bez względu na jego powierzchnię.

Marka od wielu lat rozszerza swoją działalność o narzędzia ogrodnicze i elektronarzędzia. Hyundai oferuje produkty, które są odpowiednie do prac remontowych, czyszczących, budowlanych, ogrodniczych, porządkowych. Zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich. Spełniają one jednak wymagania wszystkich użytkowników.

Hyundai – produkty w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz produkty Hyundai, które usprawnią realizację wielu codziennych zadań. Są to elektronarzędzia i narzędzia ręczne, a także sprzęt ogrodniczy i czyszczący. Asortyment Emast obejmuje:

  • kosiarki Hyundai spalinowe,
  • podkaszarki,
  • świdry glebowe elektryczne i spalinowe,
  • piły łańcuchowe,
  • odkurzacze spalinowe do liści,
  • myjki ciśnieniowe,
  • nożyce do żywopłotu,
  • kosy spalinowe,
  • glebogryzarki.

Łatwy wybór narzędzi Hyundai z oferty Emast.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem elektronarzędzi Hyundai. Każdy z produktów, który jest u nas dostępny posiada szczegółowy opis, dzięki czemu dokładnie wiesz, co kupujesz. Sam proces zamawiania jest bardzo intuicyjny, a Ty możesz w każdej chwili liczyć na pomoc naszych doradców. Masz pytania? Na etapie podejmowania decyzji zakupowej udzielimy Ci potrzebnego wsparcia.