Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

YATO

Produkty 1-18 z 5548

Strona
 1. YATO NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 550mm 8822 YT-8822
  Cena promocyjna Cena: 37,48 zł Regular Price 37,53 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35.77 zł

Produkty 1-18 z 5548

Strona

Yato jest kolejną marką narzędzi i elektronarzędzi, która gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, ich długą żywotność oraz satysfakcjonujące efekty ich pracy. Zapoznaj się z narzędziami i akcesoriami do pracy marki Yato i wyposaż swój warsztat we wszystkie narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia Yato, których potrzebujesz do pracy.

Elektronarzędzia Yato

Dzięki elektronarzędziom prace montażowe i remontowe stały się znacznie łatwiejsze, ale przede wszystkim bardziej dokładne i efektywne niż z wykorzystaniem narzędzi ręcznych. Zakres elektronarzędzi w ofercie marki Yato jest bardzo szeroki i pozwala na wyposażenie warsztatów zajmujących się różnymi pracami. Zobacz, jakie elektryczne narzędzia Yato dostępne są w ofercie sklepu Emast.pl.

 • Wiertarka Yato – nie ma bardziej powszechnych elektronarzędzi niż wiertarki. W ofercie marki Yato dostępne są zarówno wiertarki o mniejszej mocy, pomocne w łatwiejszych, domowych pracach, jak również młotowiertarka Yato, pomocna choćby na placu budowy.

 • Szlifierka Yato – w ofercie sklepu Emast dostępne są zróżnicowane szlifierki tej marki, w tym między innymi szlifierki proste, oscylacyjne, mimośrodowe czy szlifierka kątowa Yato.

 • Klucz udarowy Yato – jest narzędzie niezbędne w warsztatach motoryzacyjnych i najczęściej służy do odkręcania i przykręcania śrub mocujących koła. W sklepie Emast.pl dostępne są klucze Yato udarowe elektryczne lub pneumatyczne.

 • Wkrętarki Yato – wkrętarka to narzędzie bardzo pomocne zarówno w domu, jak i w profesjonalnym użytku. Wkręcanie i wykręcanie wkrętów przebiega dzięki niej znacznie szybciej i sprawniej. Marka Yato produkuje również elektryczne wkrętaki i zakrętarki.

Oprócz tych elektronarzędzi Yato w ofercie marki dostępne są również opalarki, pistolety do kleju, wyrzynarki, lutownice, piły szablaste czy ukośnice. Dzięki zróżnicowanym elektronarzędziom możesz wyposażyć każdy warsztat.

Yato do ogrodu

Yato jest również producentem narzędzi ogrodowych. Oprócz kosiarek czy pił łańcuchowych oferuje również pompy głębinowe i inne elementy systemu nawadniania ogrodu. Dzięki marce Yato możesz w swoim ogrodzie postawić funkcjonalny grill.

Ręczne narzędzia Yato

Oprócz elektronarzędzi marka Yato dostarcza nam również narzędzia ręczne. Wśród nich znajdziesz wszystkie niezbędne w każdym domowym i profesjonalnym warsztacie, wśród nich śrubokręty, szczypce, młotki oraz osprzęt, taki jak wiertła, dłuta czy nasadki udarowe.

Komplet kluczy Yato

Niezbędne warsztacie są oczywiście klucze. W sklepie Emast.pl dostępne są:

 • klucze płaskie Yato,
 • klucze nasadowe Yato, w tym również pneumatyczne,
 • klucze oczkowe,
 • klucze hydrauliczne.