Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Młotowiertarki udarowe

Produkty 1-18 z 139

Strona
 1. CELMA MŁOTOWIERTARKA RH850W26
  Cena promocyjna Cena: 431,61 zł Regular Price 431,98 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 411.99 zł
 2. CELMA MŁOTOWIERTARKA PRWg 26GEO PRWg26GEO
  Cena promocyjna Cena: 472,20 zł Regular Price 500,86 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 450.73 zł

Produkty 1-18 z 139

Strona

Młotowiertarka z udarem to ciężki sprzęt, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnej firmy remontowej i budowlanej. Jej zadaniem jest wywiercanie otworów w ekstremalnie twardych materiałach, takich jak kamień czy beton. W ofercie sklepu Emast.pl nie brakuje młotowiertarek udarowych od najlepszych i najbardziej cenionych na rynku producentów, którzy wśród użytkowników swoich sprzętów cieszą się wyłącznie pozytywnymi opiniami.


Zastosowanie młotowiertarek udarowych

Młotowiertarki z udarem wykorzystywane są w ciężkich pracach budowlanych i remontowych wykonywanych na ciężkim podłożu. Poznaj podstawowe funkcje młotowiertarek z udarem.

 • Wiercenie z włączoną funkcją udaru – włączenie udaru jest absolutnie niezbędne do wykonywania otworów w twardych materiałach, takich jak kamień czy twardy beton. To właśnie dzięki tej funkcji można podejmować się najbardziej wymagających prac.

 • Wiercenie bez włączonej funkcji udaru – umożliwia wykonywanie otworów w miększych materiałach, takich jak drewno czy metale. Włączona funkcja udaru uniemożliwiałyby osiąganie precyzji oraz podniosłaby ryzyko uszkodzenia tych materiałów. Dzięki możliwości wyłączenia funkcji udaru młotowiertaki udarowe zwiększają swoją funkcjonalność.

 • Kucie – aby móc wykorzystać tę funkcję, należy włączyć udar i wyłączyć ruch obrotowy. Dzięki funkcji kucia możliwe jest wykonywanie otworów, wyburzanie fragmentów ścian czy wykuwanie bruzd np. na instalacje elektryczne.


Co daje udar w młotowiertarce?

Udar powstaje wskutek cyklicznych uderzeń napędzanego elektrycznie tłoka w cylinder. Wywołuje w ten sposób wzrost ciśnienia w cylindrze. Tłok uderza następnie w satlowy bijak, który przekazuje energią do wiertła. Wzmocniona w ten sposób moc narzędzia umożliwia pracę na najtwardszym podłożu.


Młotowiertarki w sklepie Emast.pl

W przypadku każdych elektronarzędzi stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów, których narzędzia są gwarancją wysokiej wydajności i długiej trwałości narzędzi. Z młotowiertarkami nie mogło być inaczej. Oferujemy młotowiertarki z udarem marek takich, jak m.in.: DeWalt, Milwaukee, Bosch, Stanley, Metabo, NAC, Black&Decker, Hikoki, Makita.

Do wyboru masz wiertarki z udarem zasilane energią sieciową lub akumulatorami. Szeroka oferta umożliwia oczywiście wybór parametrów technicznych, odpowiednich dla danych zadań. Oferowane przez nas narzędzia posiadają wiele dodatkowych funkcji, które podnoszą komfort, efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Wybrane młotowiertarki udarowe występują w zestawach z narzędziami akumulatorowymi, np. wkrętarkami lub wiertarko-wkrętarkami.