Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prostowniki samochodowe do akumulatora

Produkty 1-18 z 67

Strona
 1. ROOKS URZĄDZENIE ROZRUCHOWE MINI BOOSTER OK-03.0013
  Cena promocyjna Cena: 507,38 zł Regular Price 611,64 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 507.38 zł

Produkty 1-18 z 67

Strona

Rozładowany akumulator to niemiła niespodzianka, która spotyka kierowców zwykle w mroźne poranki, ale nie tylko wtedy. Nawet jeśli uda Ci się ruszyć „na popych” po powrocie do domu musisz naładować akumulator, aby uniknąć jego całkowitego rozładowania. W sklepie z elektronarzędziami Emast.pl znajdziesz bogatą ofertę prostowników, dzięki którym rozładowany akumulator nie pokrzyżuje Twoich planów. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz prostownik, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Prostownik z rozruchem

W naszej ofercie znajdziesz bardzo praktyczne rozwiązanie, jakim jest prostownik z rozruchem. Tego typu urządzenia umożliwiają rozruch pojazdów z silnikiem benzynowym oraz diesla. I mowa tu nie tylko o samochodach osobowych, ale również vanach, mniejszych ciężarówkach oraz traktorach. Prostowniki te zasilane są prądem o napięciu 230 V. W naszej ofercie występują warianty urządzeń z maksymalną natężeniem prądu ładowania o wartościach 540 A, 390 A oraz 240 A. Przeznaczone są do ładowania akumulatorów kwasowych. Posiadają mierniki prądu ładowania, a także zabezpieczenia przed przeciążeniem oraz zwarciem biegunów. W zależności od modelu prostowniki nadają się do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 800 Ah oraz napięciu od 12 do 24 V.

Prostownik do akumulatora – urządzenie rozruchowe

W naszej ofercie znajdują się również urządzenia rozruchowe, których prąd rozruchowy ma natężenie nawet 4200 A (przy napięciu równym 12 V) oraz 2100 A (przy napięciu wynoszącym 14 V).

Prostownik samochodowy elektroniczny – ładowanie konserwujące

W naszej ofercie znajdują się również prostowniki samochodowe umożlwiające tak zwane ładowanie konserwujące akumulator. Polega ono na podtrzymywaniu optymalnego napięcia akumulatorów, które pracują w trybie spoczynku. Prostowniki te przeznaczone są do ładowania trzech rodzajów akumulatorów:

 • kwasowo-ołowiowych,
 • ołowiowo-żelowych,
 • AGM (akumulatorów z elektrolitem unieruchomionym przez matę z włókien szklanych).

Taki prostownik do akumulatora również posiada zabezpieczenia przed zwarciami, a także zapobiega przeładowaniu akumulatora. Wskaźnik naładowania akumulatora jest widoczny na czytelnym wyświetlaczu LCD. Na wyposażeniu znajduje się również gniazdo zapalniczki, które umożliwia ładowanie odbiorników zewnętrznych.

Przetwornice

W naszej ofercie prostowników znajdują się również przetwornice napięciowe. Ich funkcją jest zasilanie urządzeń elektrycznych, które wymagają przemiennego napięcia 230 V płynącego z akumulatorów i instalacji elektrycznych w samochodach oraz prądu o napięciu 12 V. Przetwornice posiadają wiele funkcji umożlwiających poprawne działanie tych instalacji. Należą do nich:

 • termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem elektrycznym,
 • funkcja sygnalizowania niskiego napięcia akumulatora,
 • zmiana napięcia wyjściowego z 12 V na 220-240 V i odwrotnie.

Prostowniki samochodowe to urządzenie potrzebne każdemu właścicielowi samochodu, motocykla, łodzi motorowej czy innego rodzaju pojazdu użytkowego. Nasza oferta zawiera zróżnicowane prostowniki, które spełnią oczekiwania bardzo szerokiego grona odbiorców.