Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wyrzynarki do drewna i metalu

Produkty 1-18 z 171

Strona
 1. HOOZAR WYRZYNARKA 600W AW08240
  Cena promocyjna Cena: 165,07 zł Regular Price 201,18 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 165.07 zł

Produkty 1-18 z 171

Strona

Wyrzynarki są elektronarzędziami przeznaczonymi do cięcia różnych materiałów, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne. Zaletą tych narzędzi jest możliwość wycinania w linii prostej, jak i uzyskiwania kształtów zaokrąglonych dzięki cięciu łukowemu. Wyrzynarki są niezastąpione podczas remontu, jak i drobnych prac domowych, np. w razie potrzeby wycięcia otworów w środku materiału. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, która wyrzynarka spełni Twoje wymagania.

Wyrzynarki w sklepie Emast

Nasz sklep oferuje wyrzynarki pochodzące od najbardziej cenionych producentów elektronarzędzi. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia takich firm Black Decker, Dewalt, Yato, Stanley, Milwaukee czy Ryobi. Nasi klienci zwracają jednak szczególną uwagę na wyrzynarki Makita i Bosch – urządzenia tych producentów należą do jednych z najlepszych elektronarzędzi na rynku. Oprócz standardowych wyrzynarek, oferujemy również takie, które przystosowane są m.in. do cięcia płyt kartonowo-gipsowych.

Czym wyróżniają się wyrzynarki z oferty sklepu Emast?

W naszym asortymencie znajdziesz elektronarzędzia, które zaprojektowane są pod kątem wygody i bezpieczeństwa pracy. Wyrzynarki w sklepie Emast odznaczają się wysoką precyzją cięcia, jakością ostrza oraz komfortem użytkowania. Dzięki swojej budowie, możliwościach i łatwości użytku znajdą zastosowanie zarówno, w zakładach produkcyjnych i w domu.

 • Kompaktowa obudowa zapewnia lekkość pracy, dzięki której wyrzynarka jest idealna do lekkiego cięcia.
 • Kilkustopniowa regulacja podcinania zwiększa osiągi wyrzynarki w cięciu różnego rodzaju materiałów.
 • Dmuchawa do trocin/system odsysania gwarantuje czystą linie cięcia.
 • Beznarzędziowy system wymiany ostrza zapewnia szybką i bezpieczną wymianę brzeszczotu.
 • Wytrzymały silnik zapewnia wydajną i szybką pracę oraz długą żywotność urządzenia.
 • Oświetlenie LED obszaru roboczego świetnie oświetla miejsce pracy.
 • Blokada włączenia gwarantuje bezpieczeństwo dla użytkownika.

Wyrzynarki sieciowe

Emast posiada wyrzynarki, które zapewniają wysoką wydajność pracy dzięki mocy pobierania i lekkości obudowy. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia ze znakomitym stosunkiem mocy do wagi, m.in. 500 W, 600 W, 680 W czy 750 W przy ciężarze nieprzekraczającym 3 kg. Wyrzynarki podłączane do prądu sprawdzą się świetnie dla osób, które potrzebują pracować z urządzeniem bez przerw po kilka godzin.

Wyrzynarki akumulatorowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyrzynarki podłączane do prądu oraz takie, które wyposażone są w akumulator. Urządzenia te są bardzo praktyczne i zapewniają wysoką wygodę użytku. Napięcie 18 V zapewnia długi czas pracy, a biorąc pod uwagę również ładowarki z systemem szybkiego ładowania, nie musisz martwić się o długie przerwy w pracy.

Wyrzynarki z zestawem narzędzi

Dla osób, które potrzebują pakietu urządzeń np. w czasie remontu, polecamy gotowe zestawy narzędzi. W naszym asortymencie znajdziesz takie, wśród których są również wyrzynarki. Przykładem są zestawy z wkrętarką, wyrzynarką, pilarką tarczową, walizką i ładowarkami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrzynarek w sklepie Emast.