Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KUPCZYK

Produkty 1-18 z 21

Strona

Produkty 1-18 z 21

Strona

Kupczyk to firma, która na polskim rynku pojawiła się ponad 30 lat temu. Specjalizuje się ona w dostawie sprzętu do profesjonalnego zastosowania, przeznaczonego zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i firmowych.

Szeroka oferta marki Kupczyk

Dostawca mający oddziały zlokalizowane w pięciu polskich miastach: Janowej Woli, Niepołomicach, Krakowie, Rzeszowie i Kielcach, dostarcza klientom:

  • kompresory tłokowe – dwutłokowe jednostopniowe, dwutłokowe dwustopniowe, dwutłokowe pionowe, wysokociśnieniowe,
  • kompresory śrubowe – serie FIAC (zabudowane na zbiorniku i wolnostojące)     i NUAIR (zabudowane na zbiorniku),
  • pompy sprężarkowe – nowoczesne i profesjonalne maszyny pozwalające na sprężanie powietrza, dostępne serie produktów wydajnych i niezawodnych w     działaniu,
  • elektronarzędzia – urządzenia wygodne w użytkowaniu, o szerokich możliwościach zastosowania zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów,
  • narzędzia ręczne i pneumatyczne, między innymi klucze udarowe i dynamometryczne, szlifierki, wiertarki, pistolety lakiernicze oraz pneumatyczne,
  • urządzenia do spawania i rozruchu, w tym spawarki transformatorowe i     inwertorowe,
  • maszyny budowlane i stolarskie.     

W naszym sklepie znalazły się narzędzia i maszyny tej marki, będące odpowiedzią na wymagania i oczekiwania współczesnych odbiorców.

Jedno z największych przedsiębiorstw w Małopolsce

Firma powstała w 1970 roku jako Centrala Techniczna. W spółkę Kupczyk – od początku prowadzoną przez Stanisława Kupczyka – została przekształcona w 1990 roku. Nieustanny i dynamiczny rozwój pozwolił na ustalenie wysokiej pozycji na rynku regionu małopolskiego, by obecnie móc się pochwalić mianem importera i generalnego przedstawiciela wiodących producentów rynku europejskiego.

Klienci stawiający na markę Kupczyk mogą liczyć na korzystanie z renomowanych produktów, między innymi Bosch, Makita, Honda, Telwin, Facom, Beta, GGA, GAV, Milwaukee czy Virax. Są to sprzęty niezawodne w działaniu, charakteryzujące się trwałością i doskonałymi walorami użytkowymi.