Pilarki / piły

Produkty 1-12 z 400

Strona

Produkty 1-12 z 400

Strona
Piły i pilarki dostępne w ofercie sklepu Emast są kierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców. Posiadamy bowiem niezwykle szeroki wybór tych narzędzi, dzięki czemu poszczególne modele znajdą swoje zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych, warsztatach rzemieślniczych, a także na wyposażeniu domowych majsterkowiczów. Zobacz, jakie piły i pilarki znajdziesz w naszej ofercie i wybierz narzędzie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej pracy.

Pilarka stołowa w sklepie Emast

Tego typu pilarka do drewna wykorzystywana jest zarówno na placu budowy, jak również w warsztatach stolarskich i w pracach hobbystycznych. Umożliwia dokładne cięcie twardego drewna oraz materiałów drewnopodobnych pod wybranym kątem, w pionie lub wzdłuż. Wydajne silniki gwarantują moc przekraczającą nawet 2000 watów, co oznacza, że stołowe pilarki do drewna dostępne w sklepie Emast są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Dokładność cięcia gwarantują regulowane prowadnice, a ergonomię pracy poprawia możliwość ustawienia maszyny pod warunki fizyczne operatora.

Pilarka tarczowa

Pilarki elektryczne tarczowe stanowią bardzo dużą część asortymentu w tej kategorii produktów. Są to narzędzia, których z powodzeniem używa się do cięcia drewna, płytek ceramicznych, aluminium czy nawet betonu. Dlatego swoje zastosowanie znajdują nie tylko w stolarstwie, ale również w budowlance, branży remontowej oraz w domowych warsztatach. Wystarczy wybrać model, który jest dostosowany do konkretnego zadania, by cieszyć wydajną i bezpieczną pracą. Dostępne w naszej ofercie modele gwarantują bardzo wydajną i komfortową pracę. Posiadają bowiem takie funkcje, jak m.in.:
  • automatyczne dostosowanie prędkości i momentu obrotowego w czasie pracy,
  • możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego,
  • ograniczniki głębokości, dzięki którym praca jest precyzyjna,
  • możliwość cięcia kątowego w szerokim zakresie stopni,
  • elektryczne hamulce oraz powolny rozruch, które zwiększają bezpieczeństwo operatora.
Jeśli musisz pracować w miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu elektrycznego, wówczas idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pilarka akumulatorowa.

Inne pilarki w sklepie Emast

W naszej ofercie znajdują się również inne rodzaje pilarek, m.in.:
  • pilarki taśmowe – wykorzystywane często w przemyśle meblarskim,
  • pilarki ukośnice – sprawdzają się w domu, ogrodzie oraz warsztatach stolarskich.

Piły szablaste

Piły te nazywane są również „lisimi ogonami”. Mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Ich praca opiera się bowiem o ruchy posuwisto-zwrotne, czyli dokładnie takie, jakie wykonujemy w czasie używania piły ręcznej. Różnicą tutaj jest oczywiście to, że korzystając z pił szablastych, uzyskujemy znacznie większą wydajność, a wysiłek, jaki wkładamy w pracę jest minimalizowany. Zastosowanie odpowiedniego brzeszczotu umożliwia cięcie różnych materiałów. W związku z tym „lisie ogony” są wykorzystywane w wielu branżach, m.in. w stolarstwie, obróbce metali, hydraulice oraz wielu innych. Ergonomiczny kształt umożliwia pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.