Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla działkowca 2023

RedakcjaNov 24, 2022 12:40:00 PM

Działkowiec to ten, który chętnie pielęgnuje teren na podmiejskiej działce lub nieopodal swojego domu. Nawet mając do dyspozycji tylko miejsce w rodzinnych ogródkach działkowych, wciąż istnieje potrzeba pielęgnacji krzewów, roślin, przycinania trawy i nie tylko. Jaki prezent dla działkowca sprawdzi się najlepiej? Co warto podarować osobie, która lubi spędzać czas na działce przy pielęgnacji i rozmaitych pracach?

CELLFAST IDEAL GRABIE UNIWERSALNE+RĘKAWICE 40-211AP120

Indeks handlowy: C40-211AP120
Cena: ok. 50 zł

CELLFAST ERGO SZPADEL PROSTY 40-001

Indeks handlowy: C40-001
Cena: ok. 90 zł

AWTOOLS OPRYSKIWACZ 5,0L GARDEN SERIES AW60002

Indeks handlowy: AW60002
Cena: ok. 60 zł

AWTOOLS WÓZEK OGRODOWY/ WYWROTKA 4 KOŁOWA AW00015

Indeks handlowy: AW00015
Cena: ok. 400 zł

AWTOOLS KOSIARKA ELEKTRYCZNA ZF6127A/ 1600W AW70052

Indeks handlowy: AW70052
Cena: ok. 800 zł

AWTOOLS KOSA SPALINOWA 3,0KM BC520 AW70002

Indeks handlowy: AW70002
Cena: ok. 630 złPomysł na prezent dla działkowca

Szukając podarunku dla działkowca warto uwzględnić jego zainteresowania, stopień zażyłości między osobą obdarowaną a wręczającą prezent. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, co znajduje się na działce miłośnika pielęgnowania zielonej przestrzeni. Czy jest to przede wszystkim regularnie przycinany trawnik, czy może rabaty, krzewy i ozdobne rośliny. To może być podpowiedź, wśród jakich kategorii szukać podarunków.

Prezent dla działkowca, który z pasją wykonuje wszelkie prace wśród roślin, krzewów i drzew, powinien obejmować narzędzia praktyczne, ułatwiające pielęgnację, a do tego bezproblemowe w przechowywaniu. Takie produkty posiada w swojej ofercie sklep Emast.pl.

Fajny prezent dla działkowca

Fajny prezent dla działkowca, czyli jaki? Ten, który spełni jego oczekiwania. Przydatne będą wszelkie narzędzia ręczne, takie jak grabie, łopaty, piły, zbieraki do owoców, siekiery czy nożyce. Warto wybierać wśród narzędzi pochodzących od cenionych na rynku producentów. Zaoferują one bowiem jakość, trwałość i wygodę operowania nimi.

Ciekawym pomysłem na podarunek są nasiona oraz sprzęt ułatwiający wysiewanie. To propozycja dla działkowiczów, którzy lubią nie tylko ozdobne gatunki roślin.

Prezent dla taty działkowca

Tata działkowiec to ten, który podejmuje się często trudniejszych zadań, wymagających użycia siły fizycznej. Takiej osobie warto podarować nową kosiarkę lub podkaszarkę. Do porządkowania zielonej przestrzeni przyda się rozdrabniacz, odkurzacz czy też dmuchawa do liści.

Jeśli zaś na wyposażeniu działkowca są wszystkie podstawowe sprzęty, a także przydatne narzędzia czy akcesoria, można pomyśleć o humorystycznym podarunku. Jakie gadżety dla działkowca nadadzą się na prezent? Może to być dowolny produkt, który daje szansę na personalizację. Tego typu podarunek stanie się sentymentalną pamiątką, a np. śmieszny napis za każdym razem wywoła uśmiech na twarzy.

Szukajmy podarunków praktycznych, trwałych, wielofunkcyjnych i wyróżniających się jakością. Nie strońmy od gadżetów, mając jednak na względzie prace, które są najczęściej wykonywane na działce.