Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

SŁOWIK

Produkty 1-18 z 93

Strona

Produkty 1-18 z 93

Strona

Firma Słowik jest najstarszym polskim producentem poziomic, łat murarskich i kątownic budowlanych. Firma działa od roku 1989 i od samego początku wykorzystuje wysokiej jakości materiały, aby zagwarantować swoim klientom jak najwyższą jakość wszystkich narzędzi. Producent poziomic Słowik nie ogranicza się do prostych i znanych rozwiązań, ale wprowadza na rynek również innowacyjne, opatentowane projekty.


Co wyróżnia poziomnice Słowik?

Firma Słowik wypełnia klejem szczeliny, które występują pomiędzy obudową oczka a aluminiowym profilem. Dzięki temu rozwiązaniu monolit poziomicy jest trwały, stabilny i niezawodny. Na pewno jest to argument za tym, że poziomica Słowika znalazła się zarówno w profesjonalnej firmie remontowo-budowlanej lub jakimkolwiek specjalistycznym warsztacie, jak też w każdym domu, gdzie może okazać się pomocna przy wielu pracach remontowych czy nawet podczas aranżacji wnętrz.


Narzędzia Słowik w ofercie sklepu Emast.pl

Oferta producenta Słowik obejmuje przede wszystkim poziomice, ale nie brakuje w niej również kątownic, łat murarskich oraz innych narzędzi murarskich.


Słowik – poziomice

Wspomnieliśmy już o tym, co wyróżnia poziomice Słowik od narzędzi innych producentów. Oprócz tego poziomice tej firmy posiadają także akrylowe libelle, które bardzo precyzyjnie wyznaczają poziom i pion. Poziomice występują w zróżnicowanych modelach, które pozwalają dobrać narzędzie odpowiednie do konkretnych prac. Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać poziomicę Słowik, aby jak najlepiej spisała się przy pracy.

  • Dłuższe poziomnice Słowik (o długości od 180 cm) będą odpowiednie do prac betoniarskich. Zapewniają bardzo dużą dokładność ustawienia elementów zbrojeniowych i konstrukcyjnych. Dzięki większej długości mogą zniwelować pewne nierówności powierzchni.

  • Średnia poziomnica Słowik (długość około 120 cm) sprawdzi się najlepiej przy podstawowych pracach budowlanych. Do tego zastosowania najlepiej sprawdzą się poziomnice od szerszych podstawach.

  • Krótsze poziomice (długość około 60-90 cm) sprawdzą się dobrze przy pracach wykończeniowych.


Łaty murarskie Słowik

Łaty murarskie to długie listwy, często zawierające poziomicę, które służą do wyznaczenia początkowej linii układania glazury. Łaty przeznaczone się także do do wyrównywania tynków i gładzi. W tym ostatnim celu bardzo pomocne są w szczególności łaty trapezowe.


Kątownice murarskie

Solidne kątownice murarskie i budowlane Słowik posiadają libelle wyznaczające poziom i pion, dzięki czemu z łatwością pomagają osiągać precyzję podczas wykonywania elementów konstrukcyjnych. Charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością pomiaru.