KING TONY

Produkty 1-18 z 935

Strona
 1. KING TONY WKRĘTAKI 8cz. 33108MR
  KING TONY WKRĘTAKI 8cz. 33108MR
  Cena promocyjna Cena: 148,83 zł Regular Price 153,38 zł
 2. KING TONY NASADKI IMBUSOWE 1/2" DŁUGIE 9cz. 4-17mm 4120PR10
  KING TONY NASADKI IMBUSOWE 1/2" DŁUGIE 9cz. 4-17mm 4120PR10
  Cena promocyjna Cena: 167,77 zł Regular Price 171,68 zł
 3. KING TONY ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 110cz. 1/4"-1/2" 6-KĄTNE 7511MR
  KING TONY ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 110cz. 1/4"-1/2" 6-KĄTNE 7511MR
  Cena promocyjna Cena: 619,67 zł Regular Price 979,90 zł

Produkty 1-18 z 935

Strona

Narzędzia King Tony to bardzo szeroki zakres przyrządów niezbędnych w profesjonalnych i amatorskich warsztatach, w których wykonuje się bardziej lub mniej zaawansowane prace montażowe, naprawcze czy serwisowe. Oferta tego producenta obejmuje nie tylko narzędzia, ale również inne wyposażenie warsztatu, które umożliwia jego ergonomiczne urządzenie – pomoże Ci w tym m.in. szafka narzędziowa King Tony. Zobacz, jakie klucze King Tony oraz inne narzędzia tego producenta znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.

O producencie King Tony

King Tony to marka narzędzi, która w swoim portfolio posiada ponad 6000 różnych narzędzi, z których wiele dostępnych jest w ofercie naszego sklepu. Przez ponad 30 lat doświadczenia firmy King Tony narzędzia tej marki znalazły zadowolonych nabywców w ponad 100 krajach na całym świecie. Marka angażuje się także w sporty motorowe, wspierając m.in. żużlowców.

King Tony – klucze

Klucze ręczne są jednymi z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracach montażowych, naprawczych i serwisowych. W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno pojedyncze klucze King Tony różnych rodzajów i w różnych rozmiarach, a także zestaw kluczy King Tony, który zawiera wiele różnych rodzajów kluczy, m.in.:

 • klucze nasadowe King Tony – zawierają charakterystyczną nasadę, dzięki której można ergonomicznie odkręcać i dokręcać śruby, do których jest łatwy dostęp, w naszej ofercie znajdziesz też osobny zestaw kluczy nasadowych King Tony;
 • klucze płaskie King Tony – to najpowszechniej stosowane klucze, które znajdują się w każdym domowych warsztacie;
 • klucze płasko-oczkowe King Tony – zakończone z jednej strony oczkiem, które umożliwia łatwiejsze dokręcanie śrub z łatwym dostępem, z drugiej strony znajduje się klucz płaski.

Klucz udarowy King Tony

Klucze udarowe to narzędzia powszechnie stosowane między innymi w motoryzacji przy odkręcaniu i dokręcaniu kół. Stosuje się je również w przemyśle, ponieważ bardzo usprawniają pracą i pozwlają na szybką, wydajną pracę. King Tony klucz pneumatyczny udarowy to najlepsza inwestycja do profesjonalnego warsztatu.

Klucz dynamometryczny King Tony

Klucze dynamometryczne służą do dokręcania śrub z odpowiednią, wskazaną przez producenta siłą, inaczej do wskazanego momentu. Jest to istotne w kontekście bezpiecznego montażu, bez ryzyka uszkodzenia materiałów. Klucze dynamometryczne stosuje się m.in. w produkcji i motoryzacji.

Zestaw narzędzi King Tony

Klucze to jednak nie jedyne narzędzia w ofercie tej marki. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są także m.in. śrubokręty King Tony, szczypce King Tony, nasadki King Tony oraz wiele innych ręcznych narzędzi, które wykorzystuje się w pracach warsztatowych.