Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KING TONY

Produkty 1-18 z 936

Strona
 1. KING TONY KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY 3/4" 150- 800Nm UCHWYT GUMOWY 34662-2DG
  KING TONY KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY 3/4" 150- 800Nm UCHWYT GUMOWY 34662-2DG
  Cena promocyjna Cena: 1 988,91 zł Regular Price 2 075,47 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2075.47 zł

Produkty 1-18 z 936

Strona

Narzędzia King Tony to bardzo szeroki zakres przyrządów niezbędnych w profesjonalnych i amatorskich warsztatach, w których wykonuje się bardziej lub mniej zaawansowane prace montażowe, naprawcze czy serwisowe. Oferta tego producenta obejmuje nie tylko narzędzia, ale również inne wyposażenie warsztatu, które umożliwia jego ergonomiczne urządzenie – pomoże Ci w tym m.in. szafka narzędziowa King Tony. Zobacz, jakie klucze King Tony oraz inne narzędzia tego producenta znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.

O producencie King Tony

King Tony to marka narzędzi, która w swoim portfolio posiada ponad 6000 różnych narzędzi, z których wiele dostępnych jest w ofercie naszego sklepu. Przez ponad 30 lat doświadczenia firmy King Tony narzędzia tej marki znalazły zadowolonych nabywców w ponad 100 krajach na całym świecie. Marka angażuje się także w sporty motorowe, wspierając m.in. żużlowców.

King Tony – klucze

Klucze ręczne są jednymi z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracach montażowych, naprawczych i serwisowych. W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno pojedyncze klucze King Tony różnych rodzajów i w różnych rozmiarach, a także zestaw kluczy King Tony, który zawiera wiele różnych rodzajów kluczy, m.in.:

 • klucze nasadowe King Tony – zawierają charakterystyczną nasadę, dzięki której można ergonomicznie odkręcać i dokręcać śruby, do których jest łatwy dostęp, w naszej ofercie znajdziesz też osobny zestaw kluczy nasadowych King Tony;
 • klucze płaskie King Tony – to najpowszechniej stosowane klucze, które znajdują się w każdym domowych warsztacie;
 • klucze płasko-oczkowe King Tony – zakończone z jednej strony oczkiem, które umożliwia łatwiejsze dokręcanie śrub z łatwym dostępem, z drugiej strony znajduje się klucz płaski.

Klucz udarowy King Tony

Klucze udarowe to narzędzia powszechnie stosowane między innymi w motoryzacji przy odkręcaniu i dokręcaniu kół. Stosuje się je również w przemyśle, ponieważ bardzo usprawniają pracą i pozwlają na szybką, wydajną pracę. King Tony klucz pneumatyczny udarowy to najlepsza inwestycja do profesjonalnego warsztatu.

Klucz dynamometryczny King Tony

Klucze dynamometryczne służą do dokręcania śrub z odpowiednią, wskazaną przez producenta siłą, inaczej do wskazanego momentu. Jest to istotne w kontekście bezpiecznego montażu, bez ryzyka uszkodzenia materiałów. Klucze dynamometryczne stosuje się m.in. w produkcji i motoryzacji.

Zestaw narzędzi King Tony

Klucze to jednak nie jedyne narzędzia w ofercie tej marki. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są także m.in. śrubokręty King Tony, szczypce King Tony, nasadki King Tony oraz wiele innych ręcznych narzędzi, które wykorzystuje się w pracach warsztatowych.