Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

WOLFCRAFT

Produkty 1-18 z 236

Strona

Produkty 1-18 z 236

Strona

Wolfcraft to firma będąca wiodącym producentem zarówno innowacyjnych narzędzi ręcznych, jak i uniwersalnego osprzętu. Produktów, które sprawdzają się w rękach profesjonalistów oraz początkujących – amatorów i miłośników majsterkowania.

Jest to rodzinna firma, która swoją historię na rynku narzędzi zapoczątkowała w 1949 roku, a dziś może się pochwalić szerokim gronem zaufanych klientów, bogatą ofertą oraz doświadczeniami przekuwanymi w nowoczesne rozwiązania.

Firma z tradycjami

Przedsiębiorstwo to niemiecko-europejski producent, który zajmuje się dostarczaniem narzędzi ręcznych oraz osprzętu do elektronarzędzi.

Firma została założona w 1949 roku przez Roberta Wolffa, a obecnie zatrudnia ponad 700 pracowników. Jej zakłady zajmują natomiast łącznie 10 500 metrów kwadratowych, i znajdują się w miejscowościach Weibern i Male Dvorniky.

Poza zakładami produkcyjnymi Wolfcraft posiada 5 filii zlokalizowanych w aż 36 krajach. Przedsiębiorstwo zyskuje uznanie wśród użytkowników na rynkach międzynarodowych, a to za sprawą hołdowania tradycjom i rozwiązaniom, które od początku istnienia firmy miały i nadal mają duże znaczenie.

Oferowane produkty spełniają wymagania odbiorców końcowych, a także przedstawicieli handlowych. Podobnie jak i wykwalifikowana kadra, dzięki której każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę, w tym w wielu językach.

Firmowa oferta

Produkty oferowane przez markę Wolfcraft to kilka głównych kategorii:

  • osprzęt do maszyn, w tym między innymi: brzeszczoty do wyrzynarek, otwornice i koronki wiertnicze, papiery ścierne i tarcze szlifierskie,frezy,
  • narzędzia ręczne, w tym między innymi: wolfcraft ścisk, łączenia drewna, przyrządy pomiarowe, pistolety uszczelniające, narzędzia do szlifowania i polerowania ręcznego,
  • narzędzia projektowe,
  • wyposażenie warsztatu, w tym między innymi: stół roboczy wolfcraft, stoły maszynowe, stoły zaciskowe, przystawki do maszyn,
  • urządzenia transportowe, w tym między innymi: wózki meblowe, uchwyty do wózków transportowych.

Wolfcraft narzędzia są doceniane wśród wielu użytkowników. Dowodem na to jest fakt, że w 2020 roku firma została uznana z jedną z wiodących, niemieckich marek.