Odkurzacze domowe

Produkty 1-18 z 47

Strona
 1. MAKITA ODKURZACZ 2x18V PIONOWY HOOVER 2x5,0Ah DVC560PT2
  MAKITA ODKURZACZ 2x18V PIONOWY HOOVER 2x5,0Ah DVC560PT2
  Cena promocyjna Cena: 2 420,52 zł Regular Price 2 699,38 zł
 2. KARCHER ODKURZACZ T 7/1 ECO EFFICIENCY 1.527-145.0
  KARCHER ODKURZACZ T 7/1 ECO EFFICIENCY 1.527-145.0
  Cena promocyjna Cena: 683,27 zł Regular Price 884,37 zł
 3. 1.198-203.0 2-86581
  KARCHER ODKURZACZ RC 3 *EU-II 1.198-203.0
  Cena promocyjna Cena: 2 339,34 zł Regular Price 3 282,87 zł

Produkty 1-18 z 47

Strona

Dzięki innowacyjnym i funkcjonalnym rozwiązaniom odkurzanie mieszkań i domów staje się coraz skuteczniejsze, wygodniejsze i mniej czasochłonne. Odkurzacz domowy nie jest już dużym i ciężkim urządzeniem, które trzeba ciągnąć za sobą z trudem, a w dodatku plątać się w kablu zasilającym. Przekonaj się, w jaki sposób odkurzacze domowe z oferty sklepu Emast.pl raz na zawsze odmienią uciążliwe do tej pory odkurzanie.


Odkurzacze domowe w ofercie sklepu Emast.pl

Dostępne u nas odkurzacze domowe pochodzą od producentów, którzy na rynku narzędzi i sprzętów gospodarstwa domowego cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników zarówno w zastosowaniu profesjonalnym, jak i amatorskim. Spośród dostępnych u nas marek odkurzaczy warto wymienić m.in. Karcher, Milwaukee, Makita czy Black&Decker. Każdy profesjonalny odkurzacz domowy tych marek ma do zaoferowania szeroki wachlarz funkcji, które w ogromnym stopniu ułatwiają odkurzanie w warunkach domowych.


Odkurzacze domowe, na które warto zwrócić uwagę

W naszej ofercie dostępne odkurzacze domowe o różnym typie, oferujące zróżnicowane funkcje. Dzięki szerokiej ofercie sklepu Emast bez problemu znajdziesz taki, który jak najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania i pomoże Ci skutecznie usuwać kurz z podłóg, dywanów i tapicerek.


Odkurzacze domowe Karcher

Nasza oferta obejmuje zróżnicowane odkurzacze tej marki. Jednym z nich jest odkurzający robot, który samodzielnie porusza się po podłogach drewnianych, kamiennych, elastycznych i dywanach. W ofercie dostępne są również odkurzacze workowe z różnymi funkcjonalnymi ssawkami. Warto zwrócić uwagę na odkurzacz Karcher eco!effciency z technologią bezworkową.


Odkurzacze domowe Black&Decker

Odkurzacze tego producenta w ofercie sklepu Emast to między innymi nowoczesne stojące odkurzacze, które zajmują mało miejsca, są lekkie i łatwe w obsłudze. Stojący odkurzacz Black&Decker posiada pojemny zbiornik na zanieczyszczenia, a także akumulator, który pozwoli na około pół godziny pracy, co powinni wystarczyć na odkurzenie mieszkania. W ofercie tego producenta dostępne są także poręczne odkurzacze do tapicerek.


Odkurzacze domowe stojące

Pionowe odkurzacze akumulatorowe, które charakteryzują się silnikami bezszczotkowymi o dużej mocy oraz pojemnymi akumulatorami, dostępne są również pod markami producentów Makita i Milwaukee. Odkurzacz Milwaukee i odkurzacz Makita to świetne wybory do warunków domowych, które gwarantują skuteczne i komfortowe odkurzanie.