Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Smarownice pneumatyczne / ręczne

Produkty 1-18 z 108

Strona
  1. SILVER TOWOTNICA PNEUMATYCZNA 12L 11440
    Cena promocyjna Cena: 512,79 zł Regular Price 552,02 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 489.48 zł

Produkty 1-18 z 108

Strona

Zarówno w warsztacie mechanicznym, jak i we własnym domu, jednym z najważniejszych narzędzi, używanych podczas konserwacji i serwisu urządzeń mechanicznych jest smarownica, często występująca pod nazwą towotnica. Jak wiadomo, urządzenia mechaniczne do prawidłowej i niezakłóconej pracy wymagają dobrego smarowania, a wybór określonej smarownicy pozwala doskonale przeprowadzić każdy rodzaj przeglądu okresowego i serwisu.

 

Precyzyjna i ekonomiczna smarownica ręczna

W naszej ofercie każdy klient znajdzie smarownicę ściśle dopasowaną do swoich wymagań. Wykonujesz precyzyjne prace serwisowe, które wymagają równie precyzyjnego smarowania. nie pozostawiając żadnych plam ze środka smarnego? Z pewnością zainteresuje Cię towotnica ręczna, która jest w stanie dozować dokładnie taką ilość smaru, jaka jest wymagana dla danego urządzenia. Nasza oferta jest pod tym względem niezwykle bogata. Znajdziesz w niej klasyczne towotnice pneumatyczne, ale też elektryczne, które nadają się do zastosować w serwisowaniu urządzeń mechanicznych o niewielkich gabarytach, gdzie dostęp do wewnętrznych mechanizmów jest utrudniony.

 

Smarownica pneumatyczna w serwisie maszyn

Klienci odnajdą w naszej ofercie również towotnice pneumatyczne do zastosowań w serwisowaniu mechanizmów przy tirach czy maszynach mechanicznych, które wymagają ciśnieniowego wtłaczania smaru. Do tego celu nadają się towotnice, działające na sprężone powietrze, dostępne w naszej ofercie.

 

Smarowanie oliwą - popularna oliwiarka

Nie mogło również zabraknąć klasycznych oliwiarek, które w sposób niezwykle dokładny smarują najbardziej wrażliwe mechanizmy. Występują jako dobrze znane małe pompki pneumatyczne do zastosowań na przykład w zegarkach i podobnych mechanizmach, albo jako oliwiarki z dozownikami i odpowiednio zasobnym zbiornikiem na olej. Poza tym doskonale spisują się dozowniki w postaci strzykawek, które zapewniają łatwy dostęp w nawet najtrudniejsze miejsca. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie dostanie się nawet klasyczna oliwiarka.