Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Diagnostyka samochodowa

Produkty 1-18 z 79

Strona

Produkty 1-18 z 79

Strona

Wykonując diagnostykę samochodu, potrzebujesz do tego celu właściwe przyrządy i narzędzia. Samochód, jeszcze zanim ulegnie mniej lub bardziej poważnej awarii, daje o powstającym problemie znać nieprzewidywanymi zmianami w parametrach pracy. Diagnostyka pozwala na zlokalizowanie źródła problemu, nim zaistnieje konieczność naprawy danej usterki, zazwyczaj bardzo kosztownej.

 

Diagnostyka samochodowa - test podstawowych systemów

Zaopatrując się w testery i mierniki zawarte w naszej ofercie, możesz dokonać kompletnej diagnostyki i stanu pojazdu. Samochody są bardzo czułe na wszelkie zmiany w systemie elektrycznym, dlatego nasz tester akumulatorów da jednoznaczną odpowiedź na pytanie o jego stan i parametry użytkowe. Miernik akumulatora to nie jedyny przyrząd, jaki jest konieczny do prawidłowej diagnostyki, która ukaże stan wszystkich niezbędnych do normalnej pracy podzespołów samochodu. Nie mniej istotna jest diagnostyka silnika samochodowego.

 

Diagnostyka silnika samochodowego

Zaopatrując się w narzędzia diagnostyczne samochodowe, konieczne jest zadbanie o testery ciśnienia. Silniki muszą zachowywać ściśle określone parametry ciśnienia paliwa, czy powietrza, więc niezbędny jest dokładny pomiar ich wartości. Oferowane przez nas testery, jak tester ciśnienia paliwa, czy miernik ciśnienia powietrza są przyrządami, które dają rzetelne i dokładne pomiary, na których można opierać dalszą diagnostykę.

 

Diagnostyka samochodowa urządzenia

Narzędzia diagnostyczne samochodowe, o które opiera się diagnostyka stanu technicznego samochodu to nie tylko miernik akumulatora, czy mierniki ciśnień, ale także inne i równie ważne przyrządy jak pompki podciśnieniowe, tester płynu hamulcowego czy chłodniczego. Posiadając je wszystkie, można dokonać kompletnej diagnostyki każdego z systemów samochodu, który zapewnia jego prawidłową pracę. Przyrządy przez nas oferowane są jednymi z najlepszych na rynku, dające dokładne wyniki pomiarów.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi spawalniczych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. palniki gazoweprzecinarki plazmowespawarki inwertorowe i wiele więcej.