Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Podnośniki samochodowe i żurawie

Produkty 1-18 z 160

Strona
  1. ROCKFORCE DŹWIGNIK "ŻABA" 3T (135-400mm) RF-T830020
    Cena promocyjna Cena: 304,43 zł Regular Price 337,02 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 304.43 zł

Produkty 1-18 z 160

Strona

Żaden warsztat samochodowy nie obejdzie się bez profesjonalnych podnośników, które umożliwiają mechanikowi dostęp do podwozia w celu oględzin i wykonania niezbędnych napraw. W sklepie Emast znajdziesz takie podnośniki samochodowe, które stanowią konieczne wyposażenie warsztatów, a także te niezbędne każdemu kierowcy choćby podczas rutynowej wymiany kół na zimę kół. Zobacz, jakie podnośniki i podstawki samochodowe znajdziesz w ofercie Emast.pl i zdecyduj, które z nich są Ci potrzebne.

Podnośniki warsztatowe

W naszym sklepie możesz w pełni wyposażyć swój samochodowy warsztat w niezbędne podnośniki hydrauliczne, które umożliwiają komfortowy dostęp do podwozia. Oprócz nich znajdziesz tu również podstawki, stojaki oraz wózki, na których postawisz tymczasowo ciężkie podzespoły pojazdów.

Podnośnik samochodowy hydrauliczny

Podnośniki hydrauliczne są bardzo bezpieczne dla pojazdów. Precyzyjne dawkowanie ilości oleju, który unosi teleskopowy mechanizm, nie uszkodzi podwozia, ale skutecznie i pewnie uniesie pojazd, utrzymując go dzięki szczelnym zaworom. Podnośniki hydrauliczne charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, dlatego nie stanowią żadnego problemu podczas przechowywania. Dzięki temu sprawdzą się też w każdym przydomowym garażu. W sklepie Emast możesz wyposażyć się w podnośnik hydrauliczny do każdego typu pojazdów – oferujemy modele o różnym udźwigu, a także różnych profilach, dzięki czemu sprawdzą się w autach o wyższym lub niższym podwoziu.

Podnośniki do skrzyni biegów

Naprawa lub wymiana skrzyni biegów wymaga szczególnej ostrożności podczas montażu i demontażu. W ofercie Emast.pl znajdziesz specjalistyczne podnośniki do skrzyni biegów, dzięki którym bezpiecznie i delikatne wyregulujesz skrzynię biegów podczas montażu. Pompy umożliwiają uniesienie podnośnika na wybrana wysokość, a szerokie podstawy gwarantują stabilność całej konstrukcji. Ponadto dostępne u nas podnośniki do skrzyni biegów są również wyposażone w kółka, dzięki czemu łatwe poruszanie się ładunkiem po warsztacie.

Żurawie

Żurawie to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. Pozwalają na demontaż z pojazdów najcięższych podzespołów, jak choćby silniki. Udźwig dostępnych u nas żurawi sięga dwóch ton, co oznacza, że bezpiecznie utrzymają najcięższe elementy pojazdów. Posiadamy również dodatkowe akcesoria, które zwiększają funkcjonalność żurawi. Oprócz żurawi znajdziesz u nas również różnego rodzaju stojaki i podstawki, na których z powodzeniem przechowasz samochodowe części.

Podnośnik samochodowy żaba – niezbędny w każdy pojeździe

Podnośnik pneumatyczny typu żaba to niezbędny sprzęt, który przyda się każdemu kierowcy podczas wymiany koła. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki pneumatyczne o niskiej wysokości początkowej, dzięki czemu sprawdzą się podczas podnoszenia nie tylko typowych samochodów osobowych, ale równie pojazdów z obniżonym podwoziem, np. aut sportowych.

Podnośniki dla miłośników terenówek

Auta terenowe mają podwyższone podwozie, przez co standardowe podnośniki mogą nie sprawdzić się podczas próby ich uniesienia. W tym celu oferujemy tzw. podnośniki farmerskie, które przystosowane są do podnoszenia pojazdów o wyższym podwoziu.