Grille i akcesoria

Produkty 1-18 z 108

Strona
 1. LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000W 49x27cm 67453
  LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000W 49x27cm 67453
  Cena promocyjna Cena: 106,89 zł Regular Price 109,47 zł
 2. LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000-2400W Z PODSTAWĄ 67420
  LUND GRILL ELEKTRYCZNY 2000-2400W Z PODSTAWĄ 67420
  Cena promocyjna Cena: 365,31 zł Regular Price 429,27 zł

Produkty 1-18 z 108

Strona

Okres wiosenno-letni to dla Polaków sezon grillowy. Z grillami i akcesoriami z naszego sklepu grillowanie jest jeszcze przyjemniejsze, a jedzenie jeszcze pyszniejsze. Zobacz, jakie grille i akcesoria znajdziesz w ofercie Emast.pl i wybierz grill i dealny do swojego ogrodu lub na działkę.

Grille ogrodowe w ofercie Emast.pl

Najpopularniejsze na działkach i w ogrodach są oczywiście grille węglowe. Grill węglowy nadaje przygotowywanym posiłkom wyjątkowy aromat i posmak dymu. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór tego typu grillów. Jeśli grillujesz z niewielką grupą najbliższych, wybierz małego i prostego grilla. Jeśli natomiast smażysz mięsiwo w większym towarzystwie, przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór dużych i rozbudowanych grillów. Możesz zdecydować się na grill, który posiada:

 • wielopoziomowy ruszt,
 • dodatkowe półki, na których przygotujesz jedzenie przed wrzuceniem na grilla,
 • pokrywę z termometrem, dzięki której skontrolujesz temperaturę i będziesz cieszyć się pysznym i soczystym mięsem.

W zasadzie każdy większy grill ogrodowy wyposażony jest w kółka, które ułatwiają jego transport. Wyjątkową trwałość gwarantuje grill żeliwny.

Grill turystyczny – bo grillować można wszędzie

Jeśli grillowanie to dla Ciebie ważny punkt każdej wycieczki, mamy dla Ciebie małe i poręczne grille. Taki przenośny bez problemu zmieścisz do samochodu i weźmiesz ze sobą nad jezioro lub w inne miejsce.

Grille gazowe

Alternatywą dla grilla węglowego jest grill gazowy. Wiele osób bardzo ceni sobie zalety tego rozwiązania. Grille gazowe dają możliwość kontrolowania temperatury, dzięki czemu łatwiej jest przypilnować jedzenie. Ponadto dla wielu istotną kwestią jest to, że opalanie grilla gazem jest bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Miłośnicy zdrowego jedzenia również podkreślają, że jedzenie z grilla gazowego jest znacznie zdrowsze. Równie istotną zaletą jest to, że grill gazowy to opcja generująca mniej zabrudzeń niż grille węglowe, które trzeba czyścić z sadzy i popiołu.

Grill z wędzarnią

Nie tylko grillowanie, ale również wędzenie staje się coraz popularniejsze. W naszym asortymencie znajduje się również grill-wędzarnia. Przygotujesz w niej nie tylko grillowane dania, ale również pyszne odymiane wędliny.