Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Odciągi i pochłaniacze pyłu

Produkty 6

Produkty 6

Pochłaniacze i odciągi to nowoczesne elektronarzędzia stosowane głównie w warsztatach stolarskich oraz zakładach przemysłowych, w których codziennie powstają zanieczyszczenia w wyniku obróbki różnych materiałów. Urządzenia te zapewniają odpowiedni poziom czystości w halach, co podnosi na bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie.

Pochłaniacze i odciągi w sklepie Emast

Nasz sklep ma na uwadze profesjonalizm i jakość pracy, dlatego elektronarzędzia z oferty Emast pochodzą od najlepszych producentów z branży. W asortymencie sklepu znajdują się pochłaniacze i odciągi takich firm jak Metabo, Proma czy Scheppach – są to producenci, którzy posiadają renomę oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

Pochłaniacze i odciągi – wydajność i skuteczność pracy

Pochłaniacze i odciągi wyposażone są w wydajne napędy 550 W – 750 W, które działają pod napięciem 230 V – wpływa to na szybkość i skuteczność odsysania zanieczyszczeń. Urządzenia te przystosowane są do podłączenia z maszynami przemysłowymi stacjonarnymi i półstacjonarnymi do obróbki drewna. Dzięki temu wszelkie odpady trafiają bezpośrednio do pojemnika – gwarantuje to zachowanie maksymalnej czystości w miejscu pracy. W ofercie sklepu znajdują się urządzenia, wyposażone w duże pojemniki na odpady – od 45 l do 75 l – wpływa to na długie cykle opróżniania (rzadkie opróżnianie worka). Elektronarzędzia skutecznie pochłaniają i gromadzą, m.in. pył, wiórki czy opiłki, których wielkość nie przekracza 0,3 mm­3 .

Pochłaniacze i odciągi – wygoda i bezpieczeństwo pracy

Budowa urządzeń zaprojektowana została w sposób, który wpływa na wygodę użytku oraz bezpieczeństwo pracy z maszynami. Pochłaniacze wyposażone są w kółka, dzięki którym transport sprzętu nie wymaga wysiłku, z kolei waga urządzeń wpływa na ich stabilność i trwałość podczas jazdy. Urządzenia w ofercie sklepu charakteryzują się:

  • wydajnymi filtrami,
  • systemami redukcji pyłu,
  • uziemieniem dla ochrony przed ładunkami elektrostatycznymi,
  • stabilną podstawą z podparciem,
  • cichą pracą,
  • mobilnością,
  • wydajnymi napędami.