Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

HIKOKI

Produkty 1-18 z 228

Strona

Produkty 1-18 z 228

Strona

Hikoki (dawniej Hitachi) to jeden z największych na świecie producentów elektronarzędzi, którego produkty na rynku obecne są od roku 1948. Zastosowanie japońskich technologii pozwala osiągać solidną jakość i wysoką wydajność, dzięki którym elektronarzędzia Hikoki/Hitachi są cenione na całym świecie. Zobacz, jakie produkty Hikoki – narzędzia ręczne i elektronarzędzia – dostępne są w ofercie sklepu Emast.pl.


Wiertarki i młotowiertarki Hikoki / Hitachi

Młotowiertarki Hikoki/Hitachi to jedne z flagowych elektronarzędzi tego producenta. Młotowiertarka Hikoki/Hitachi to narzędzie niezbędne we wszystkich wymagających pracach budowlanych i remontowych. Narzędzia te charakteryzują się wysoką mocą, dużą wydajnością, a także wytrzymałością, dzięki którym można z powodzeniem używać je przez długi czas w najbardziej wymagającej pracy.

Na tym jednak nie kończy się asortyment narzędzi Hikoki – młotowiertarka Hitachi/Hikoki okaże się niezbędna w cięższych pracach, jednak w warunkach domowych nie wykorzystasz jej pełnego potencjału. Dlatego w ofercie tego producenta dostępne są również wiertarki udarowe, wiertarki bez udaru czy wiertarko-wkrętarki, czyli narzędzia przeznaczone do lżejszych prac naprawczych lub montażowych.


Hikoki – elektronarzędzia, które uzupełnią Twój warsztat

W swoim warsztacie możesz mieć nie tylko wiertarki i młotowiertarki Hikoki/Hitachi. W ofercie producenta dostępne są także inne specjalistyczne elektronarzędzia, przeznaczone do konkretnych prac. Nasz asortyment elektronarzędzi Hikoki obejmuje między innymi:

  • różnego rodzaju szlifierki,
  • wyrzynarki,
  • klucze udarowe,
  • strugi,
  • frezarki,
  • mieszarki i mieszalniki,
  • pilarki i piły Hitachi.


Narzędzi Hikoki – różne rodzaje zasilania

Jak każdy ceniony producent elektronarzędzi, tak również marki Hikoki produkuje narzędzia i elektronarzędzia o różnym zasilaniu. W ofercie dostępne zarówno narzędzia i urządzenia spalinowe, jak również narzędzia elektryczne, zasilane energią sieciową lub akumulatorami.


Hikoki/Hitachi – narzędzia do ogrodu i domu

Oprócz elektronarzędzi w ofercie Hikoki dostępny jest również sprzęt do pracy w domu i ogrodzie. Pielęgnować ogród pomogą Ci między innymi pilarki spalinowe, kosy i podkaszarki, kosiarki do trawy oraz myjki ciśnieniowe. Utrzymywać porządek porządek w ogrodzie, domu czy warsztacie możesz dzięki przemysłowym odkurzaczom Hikoki.


Wymienny osprzęt Hikoki

W naszej ofercie dostępne są również wymienne akcesoria i osprzęt do narzędzi Hikoki. Wśród nich między innymi tarcze tnące, stemple do nożyc czy akumulatory.