Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla budowlańca

RedakcjaNov 17, 2022 12:28:00 PM

Budowlaniec amator, budowlaniec z pasji, a może budowlaniec z zawodu? Każdy z nich mierzy się z branżą, która jest niezwykle różnorodna i wymaga zastosowania szeregu sprzętów oraz narzędzi. Wydawać by się mogło, że trudno będzie wybrać odpowiedni podarunek dla budowlańca, jednak kategoria urządzeń i sprzętów budowlanych jest wystarczająco bogata. Jaki prezent sprawdzi się najlepiej?

AWTOOLS PACA METALOWA 480mm UCHWYT DREWNIANY AW30213

Indeks handlowy: AW30213
Cena: ok. 30 zł

AWTOOLS KASTRA NA ZAPRAWĘ 40l AW23540

Indeks handlowy: AW23540
Cena: ok. 20 zł

HOOZAR WIBRATOR DO BETONU 2300W Z BUŁAWĄ 4m AW08410

Indeks handlowy: AW08410
Cena: ok. 580 zł

JUCO MŁOTEK ŚLUSARSKI TRADYCYJNY 1,0kg M1067

Indeks handlowy: M1067
Cena: ok. 30 zł

AWTOOLS ZESTAW WKRĘTAKÓW S2 / 10szt. AW36822

Indeks handlowy: AW36822
Cena: ok. 35 złPomysł na prezent dla budowlańca

Ułatwieniem w wyborze podarunku będzie pozyskanie informacji, jakimi zadaniami zajmuje się budowlaniec. Druga kwestia tyczy się tego, czy jest to jego codzienna praca zawodowa, czy pojedyncze zlecenia podejmowane z pasji. Nie brakuje także budowlańców-majsterkowiczów. Miłośników samodzielnie podejmowanych remontów, napraw oraz rozmaitych instalacji.

Prezent dla budowlańca powinien uwzględniać preferencje osoby obdarowywanej, miejsce do przechowywania, którym dysponuje, a także częstotliwość podejmowanych prac.

Prezent na urodziny dla budowlańca

Tematyczne prezenty dla budowlańca zdecydowanie łatwiej wybrać, szukając wśród oferty sklepu Emast.pl. Można tu bowiem znaleźć narzędzia dla specjalistów, osprzęt i akcesoria różnego rodzaju, mnóstwo elektronarzędzi – tych podstawowych oraz przeznaczonych do bardziej złożonych i wymagających zadań.

Jako urodzinowy podarunek sprawdzą się elektronarzędzia pochodzące od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Produkty charakteryzujące się trwałością, wytrzymałością oraz mnogością zastosowań. Ciekawym pomysłem na prezent będą sprzęty ułatwiające sprzątanie. W końcu po zakończonym remoncie, naprawie czy realizacji budowy pozostaje sporo bałaganu, a chociażby klasyczny odkurzacz nie jest w stanie poradzić sobie z powstałymi zanieczyszczeniami.

Praktyczny prezent dla budowlańca

Wśród praktycznych podarunków, które ucieszą każdego budowlańca, znajdują się agregaty prądotwórcze. Dzięki nim możliwa jest płynna praca, gdy wystąpią przerwy w dostawie prądu, lub w miejscach, w których nie można liczyć na bliskość źródła prądu.

Podobnie rzecz się ma z zestawem narzędzi akumulatorowych. Mobilne, bezproblemowe w transporcie, zawsze pod ręką, zapakowane w praktyczną i wygodną w użytkowaniu walizkę.

Prezent dla taty budowlańca

Wśród ojców budowlańców bardzo często są majsterkowicze. Pasjonaci, którzy samodzielnie budują nie tylko dekoracje i elementy wyposażenia, lecz również podejmują się zdecydowanie bardziej złożonych prac, np. stworzenia przybudówki.

Dla takich osób najlepiej szukać wśród narzędzi specjalistycznych, zgodnie z najbardziej lubianymi przez nich pracami. Do wyboru są narzędzia dla stolarza, majsterkowicza oraz tapicera.

Oferta praktycznych narzędzi, sprzętów, a także gadżetów jest ogromna. Każdy ma szansę znaleźć podarunek, który ucieszy budowlańca, a do tego wpisze się w budżet przeznaczony na zakup prezentu.