Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Nagrzewnice elektryczne, gazowe, olejowe

Produkty 1-18 z 52

Strona

Produkty 1-18 z 52

Strona

Szukasz sposobu ogrzania miejsca pracy lub też alternatywy dla osuszaczy powietrza? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem w ofercie sklepu z leketronarzędziami Emast.pl dostępne są nagrzewnice zasilane różnym rodzajem paliwa, co sprawia, że charakteryzują się także innymi właściwościami i sprawdzają się w różnych warunkach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, która nagrzewnica okaże się najlepsza w warunkach, jakie panują w Twoim miejscu pracy lub jakimkolwiek pomieszczeniu, które planujesz dogrzać.


Nagrzewnice elektryczne

W ofercie Emast.pl dostępne są między innymi nagrzewnice powietrza zasilane energią elektryczną. Nagrzewnica elektryczna to rozwiązanie bezpieczne i optymalne do pomieszczeń zamkniętych, w których jest dostęp do energii elektrycznej. Możesz zatem wykorzystywać je do dogrzewania zarówno pomieszczeń, w których wykonuje się pracę, jak również innych lokali użytkowych. Ich cechą jest to, że osuszają powietrze, dlatego też nagrzewnica elektryczna może być wykorzystywana w zamian za osuszacz, niezbędny np. w celu przyspieszenia wysychania farby przy pracach wykończeniowych.

Pamiętaj o tym, że nagrzewnice elektryczne nadmuchowe lepiej sprawdzają się przy pomieszczeniach o umiarkowanej kubaturze. W przypadku większych przestrzeni bardziej opłacalnym rozwiązaniem okażą się nagrzewnice olejowe.


Nagrzewnice spalinowe / olejowe

Nagrzewnica na olej opałowy, ropę lub LPG podobnie jak nagrzewnice elektryczne oprócz nagrzewnica powietrza również je osuszają. Stąd też znajdują swoje zastosowanie bardzo często na placu budowy. Jest to najwydajniejszy rodzaj nagrzewnic, który dodatkowo generuje relatywnie niskie koszty. W naszej ofercie prym wiedzie olejowa nagrzewnica Master, które występuję w dwóch zasadniczych wariantach:

  • nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin – nagrzewnica olejowa z kominem to opcja przeznaczona do wykorzystywania w pomieszczeniach, gdzie przez cały czas pracują ludzie;
  • nagrzewnica olejowa Master bez odprowadzania spalin – przeznaczona do stosowania w miejscu z wentylacją, która pomoże skutecznie usunąć spaliny.


Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnica na gaz to najtańszy sposób dogrzania pomieszczenia o umiarkowanej kubaturze. Nagrzewnica gazowa to rozwiązanie, które generuje parę wodną, dlatego też może być stosowana w pomieszczeniach z bardzo dobrze funkcjonującą wentylacją. Chyba że koniecznością jest zapewnienie wysokiej wilgotności, jak choćby w przypadku szklarni czy podczas prac wykończeniowych, takich jak kładzenie tynku.