Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KRAUSE

Produkty 1-18 z 31

Strona

Produkty 1-18 z 31

Strona

Krause to firma, która powstała w 1900 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwa, głównym kanałem rozwoju jest dostarczanie klientom z różnych branż, drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych.

Ponad 100 lat istnienia na rynku zaowocowało nie tylko dopracowaniem oferty, ale i całego procesu produkcji poszczególnych artykułów. Ponadto udoskonalonymi usługami posprzedażowymi, a także fachowym doradztwem.

Marka o bogatej tradycji

Marka Krause szybko zyskała uznanie na rynku. Do dziś jest doceniana za najwyższą jakość oferowanych produktów, stosowanie innowacyjnych rozwiązań, a także uwagę skupioną na bezpieczeństwie.

Drabiny aluminiowe krause, rusztowania i konstrukcje specjalne gwarantują bowiem zarówno komfortowe, jak i bezpieczne przeprowadzanie wszelkich prac wykonywanych na wysokościach.

Linie produktów

Marka posiada trzy główne linie produktów:

  • Stabilo – jest to linia przeznaczona do profesjonalnych zastosowań, w tym prac wykonywanych na wysokości. Dostępne produkty cechują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów, precyzyjnym dostosowaniem ich wymiarów oraz najnowocześniejszą technologią produkcji,
  • Monto – produkty linii Monto są uniwersalne i nadające się do użytkowania o dużej częstotliwości. Wszechstronne i sprawdzające się we wszystkich obszarach zastosowań,
  • Corda – krause corda to produkty dedykowane użytkownikom indywidualnym. Uniwersalne w swoim zastosowaniu, sprawdzające się zarówno w mieszkaniu, jak i ogrodzie. Asortyment tej linii cechuje kompaktowa budowa, proste konstrukcje, łatwa i szybka obsługa.

Wśród konstrukcji specjalnych można znaleźć

  • aluminiowe konstrukcje specjalne dla przemysłu, w tym między innymi schody, platformy robocze oraz drabiny specjalne,
  • asortyment dla autobusów, kolei i pojazdów przemysłowych, w tym różnego rodzaju platformy robocze.

Kategorie produktów dostępnych dzięki marce Krause, to:

  • drabiny, między innymi drabiny aluminiowe krause, drabina przegubowa krause, drabiny regałowe,
  • rusztowania jezdne,
  • barierki systemowe,
  • wyposażenie dodatkowe i części zamienne, np. stopki do drabiny krause.

Krause to również profesjonalne wsparcie projektowe i posprzedażowe, dzięki czemu marka ta zyskała miano niezawodnego partnera biznesowego.