JONNESWAY

Produkty 1-18 z 1793

Strona
 1. JONNESWAY PRZYRZĄD DO DRĄŻKÓW KIEROWNICZYCH 33-42mm AN010252A
  JONNESWAY PRZYRZĄD DO DRĄŻKÓW KIEROWNICZYCH 33-42mm AN010252A
  Cena promocyjna Cena: 124,48 zł Regular Price 225,00 zł
 2. JONNESWAY KOŃCÓWKA KWADRAT 3/25mm 1/4" (3,5mm) D125R3A
  JONNESWAY KOŃCÓWKA KWADRAT 3/25mm 1/4" (3,5mm) D125R3A
  Cena promocyjna Cena: 0,61 zł Regular Price 1,00 zł
 3. JONNESWAY KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" 1356Nm JAI-0954
  JONNESWAY KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" 1356Nm JAI-0954
  Cena promocyjna Cena: 629,15 zł Regular Price 910,00 zł

Produkty 1-18 z 1793

Strona

Chcesz wyposażyć swój warsztat w jakościowe i wytrzymałe klucze oraz narzędzia pneumatyczne? W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór kluczy i narzędzi pneumatycznych producenta Jonnesway, które w pełni zdadzą egzamin zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i w domowym warsztacie majsterkowicza. Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą kluczy Jonnesway oraz innych, niezbędnych w każdym warsztacie narzędzi ręcznych oraz pneumatycznych.

Poznaj firmę Jonnesway

Jonnesway to firma, która powstała w roku 1991 i od początku zajmowała się zaopatrywaniem w narzędzia warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Oferta producenta początkowo obejmowała wąski zakres specjalistycznych narzędzi, niezbędnych w tego typu miejscach pracy, jednak z biegiem czasu rozrosła się i stała jedną z bogatszych na rynku narzędzi. Klucze Jonnesway oraz inne narzędzia tej marki można obecnie kupić w wielu państwach na całym świecie.

Jonnesway – klucze w ofercie Emast.pl

Klucze to największa część asortymentu tego producenta. W ofercie sklepu Emast znajdziesz różne rodzaje kluczy Jonnesway, które pozwolą Ci wyposażyć każdy, nawet najbardziej specjalistyczny warsztat. Zestaw kluczy Jonnesway obejmuje m.in.:

 • klucz dynamometryczny Jonnesway – klucz dynamometryczny umożliwia mierzenie momentu dokręcenia, co jest istotne przy niektórych materiałach podatnych na uszkodzenia;
 • klucze nasadowe Jonnesway – klucze nasadowe nasadza się na łby śrub, do których jest łatwy dostęp, aby poprawić ergonomię pracy i ułatwić odkręcania i dokręcanie;
 • klucze imbusowe Jonnesway – popularne klucze o przekroju sześciokąta, które wkłada się w otwór w łbie śruby.

Oprócz tych rodzajów kluczowych dostępne są także najpopularniejsze klucze, czyli m.in. klucze płaskie, oczkowe, płasko-oczkowe, w tym również głęboko osadzane, klucze hakowe i wreszcie ułatwiające pracę klucze z grzechotką.

Śrubokręty Jonnesway

Wkrętaki Jonnesway to kolejny rodzaj narzędzi, których w ofercie tego producenta znajduje się naprawdę szeroki i kompleksowy wybór. Również w naszym sklepie znajdziesz pojedyncze śrubokręty Jonnesway oraz pełne zestawy wkrętaków o różnych końcówkach, przystosowanych do różnych rodzajów wkrętów, w tym także wkrętaki z wymiennymi bitami.

Jonnesway – narzędzia pneumatyczne

W sklepie Emast możesz także wyposażyć swój warsztat w niezbędny zestaw narzędzi Jonnesway o napędzie pneumatycznym. Pneumatyczne narzędzia Jonnesway, takie jak szlifierki, klucze udarowe, polerki, klucze kątowe, piły, nitownice gwarantują wytrzymałość i wydajność, odpowiednie do pracy w warunkach profesjonalnych.