Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Klucze nasadowe / nasadki

Produkty 1-18 z 479

Strona

Produkty 1-18 z 479

Strona

Klucze nasadowe to jedne z podstawowych narzędzi w domu i w warsztacie. Narzędzia przeznaczone są do łatwego przykręcania i odkręcania śrub, montażu i demontażu oraz napraw. Akcesoria naprawcze to niezbędny sprzęt dla majsterkowiczów, mechaników, hydraulików oraz monterów. Sprawdź naszą ofertę profesjonalnego zestawu kluczy nasadowych, płaskich oraz imbusowych, dzięki którym będziesz przygotowany na każdy montaż oraz naprawę.

Zestaw kluczy nasadowych – oferta sklepu Emast

W ofercie sklepu posiadamy zestawy kluczy nasadowych, które przystosowane są do odkręcania śrub o różnej wielkości. Narzędzia zostały wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadanowej pokrytej trwałą powłoką chrom-mat, która zabezpiecza klucze przed korozją. Przyrządy te posiadają grzechotki, dzięki którym odkręcanie i przykręcanie śrub nie stanowi żadnego problemu. W naszym sklepie znajdziesz małe zestawy kluczy – 11, 12, 14, 21 i 25 sztuk lub większe walizki – 56, 94, 96, 99 i 111 sztuk. Wśród zestawów posiadamy również klucze nasadowe do korków oleju, drążków kierowniczych czy sworzni kulistych oraz osobne nasadki do świec.

Zestaw kluczy płasko-oczkowych

Klucze płasko-oczkowe gwarantują bezpieczną pracę, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych – zmniejszają one prawdopodobieństwo ześlizgnięcia się główki z trzpienia śruby podczas wykonywania obrotu. W naszym sklepie znajdziesz wykonane z wytrzymałej stali CrV, polerowane klucze płasko-oczkowe, które posiadają grzechotkę z przełącznikiem zmiany kierunku obrotów. Wyposażone są one w prosty i mocny mechanizm zębatkowy wykonany ze stali hartowanej. W zestawie kluczy znajduje się 8 lub 12 przyrządów o wielkości od 8 mm do 22 mm, dzięki czemu przystosowane są do pracy z najpopularniejszymi wielkościami śrub.

Zestaw kluczy imbusowych

Klucze imbusowe to podręczne narzędzia, które służą do odkręcania i wkręcania śrub o sześciokątnym łbie. Wykorzystywane są głównie do pracy z niewielkimi elementami, w których dużą rolę odgrywa precyzja. Dlatego też posiadamy zestawy kluczy imbusowych o rozmiarach od 1,5 mm do 10 mm, dzięki czemu przystosowane są do nawet najmniejszych śrubek. Klucze zostały wykonane ze stali CrV, która zapewnia długoletnią wytrzymałość – przyrządy odporne są na odkształcenia i ścieranie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.