Bruzdownice do betonu

Produkty 1-18 z 19

Strona

Produkty 1-18 z 19

Strona

Bruzdownica to narzędzie, które służy do wycinania wgłębień w murach, wewnątrz których mają przebiegać kable oraz rury. Nacięcia wykonuje się przy użyciu dwóch diamentowych tarcz, które wprawiane są w ruch mocą silnika elektrycznego. Bruzdownica do betonu to elektronarzędzie niezbędne dla firm budowlanych i remontowych, które wykonują wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne oraz wodne.

Bruzdownice w sklepie Emast

Stawiając na jakość pracy oraz zadowolenie naszych klientów, oferujemy wyłącznie narzędzia, które pochodzą od najlepszych producentów elektronarzędzi budowlanych. Dlatego w asortymencie sklepu Emast znajdziesz bruzdownice pochodzące od takich marek jak Bosch, Makita czy Milwaukee. Producenci ci cieszą się wśród użytkowników elektronarzędzi bardzo dobrymi opiniami.

Jakie cechy posiadają bruzdownice z oferty Emast?

Mimo że bruzdownica to mało skomplikowane narzędzie, to w naszej ofercie znajdziesz jedynie takie modele, które charakteryzują się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością. Poszczególne cechy zwiększają zarówno skuteczność pracy, jej komfort oraz bezpieczeństwo operatorów tych narzędzi. Co sprawia, że przy wyborze bruzdownicy warto skorzystać z oferty sklepu Emast?

Wydajność

W naszej ofercie znajdują się bruzdownice napędzane prądem elektrycznym o napięciu 230 V. Moc urządzeń jest bardzo zróżnicowana, dlatego każdy może zdecydować się na bruzdownicę, która sprosta warunkom jego pracy – znajdziesz u nas urządzenia o wydajności od 900 do ponad 3000 watów. Ponadto istnieje w nich również możliwość regulowania głębokości cięcia, a także szerokości wycinanych bruzd.

Bezpieczeństwo

Podczas pracy z urządzeniem, w którym ostre tarcze obracają się z prędkością kilku tysięcy obrotów na minutę, bezpieczeństwo operatora jest kwestią nadrzędną. W związku z tym oferujemy wyłącznie urządzenia, które w znacznym stopniu podnoszą bezpieczeństwo pracowników.

  • Przeciążeniowe wyłączniki zabezpieczają przed przegrzaniem oraz przeciążeniem urządzenia.
  • Zabezpieczenia przed ponownym rozruchem chronią operatora przed niespodziewanym uruchomień silnika, które mogłoby stanowić potencjalne zagrożenie.
  • Podstawianie pokrywy ochronnej działa bardzo sprawnie, dzięki czemu ręce operatora nie są narażone na zranienia podczas pracy z urządzeniem.

Komfort pracy

Oprócz bezpieczeństwa i wydajności bruzdownic kolejnym czynnikiem, dzięki któremu praca staje się znacznie efektywniejsza i łatwiejsza, są cechy urządzenia, które podnoszą jej komfort.

  • Przystawki odsysające – pozwalają na podłączenie odkurzaczy do pyłów. Jest to bardzo istotna funkcja w kwestii zachowania higieny pracy. Podczas użytkowania bruzdownic generuje się bardzo dużą ilość pyłu, co nie tylko zanieczyszcza miejsce pracy, ale również może mieć negatywny wpływ na zdrowie operatora.
  • Kierunek cięcia do siebie – dzięki temu rozwiązaniu operator wkłada mniej wysiłku w obsługę elektronarzędzia, przez co jego praca staje się wydajniejsza. Bruzdownica ręczna z tą funkcją jest zatem łatwiejsza w obsłudze.
  • Blokada wrzeciona – dzięki tej funkcji wymiana zużytej tarczy jest łatwiejsza oraz bezpieczniejsza.