Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

WERA

Produkty 1-18 z 137

Strona
 1. WERA ZESTAW KLUCZY DLA ROWERZYSTY 05004170001
  Cena promocyjna Cena: 242,19 zł Regular Price 247,40 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 242.19 zł

Produkty 1-18 z 137

Strona

Wera to firma zajmująca się produkcją narzędzi wkrętakowych. Przedsiębiorstwo stawiające na innowacyjne rozwiązania, własną produkcję, bardzo ciekawe wzornictwo, a także doskonały marketing.

W naszej ofercie zagościły produkty marki Wera, ponieważ stawiamy na uznane i cenione na rynku marki, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć klientom pożądane produkty.

Wera – narzędzia wkrętakowe dla wielu branż

Marka istnieje na rynku od ponad 75 lat. Firma specjalizuje się w produkcji narzędzi wkrętakowych, które znajdują swoje zastosowanie w branżach, takich jak: budownictwo, lotnictwo, motoryzacja, elektronika.

W ofercie marki Wera znaleźć można następujące produkty:

 • wkrętaki Wera,    
 • narzędzia dla     elektryków,    
 • śrubokręty Wera,     
 • bity Wera,    
 • grzechotki i wyposażenie Zyklop,    
 • klucze Joker,     
 • klucze trzpieniowe,     
 • akcesoria do maszyn     i urządzeń,     
 • narzędzia dynamometryczne,     
 • i wiele innych.

Na uwagę zasługują innowacyjne rozwiązania, które znajdują swoje zastosowania np. w produktach Zyklop i Joker – są to narzędzia sprawdzające się w trudno dostępnych miejscach, chociażby w wąskich przestrzeniach; wielofunkcyjne, poręczne, o małym kącie pracy, dla najbardziej wymagających odbiorców.

Wera – marka globalna

Marka może się pochwalić nie tylko wieloletnim doświadczeniem, lecz również ofertą, na którą składa się ponad 3000 różnego rodzaju narzędzi, głównie wkrętakowych. Trafiają one do odbiorców na całym świecie.

Wera to synonim nieustannych poszukiwań najlepszych rozwiązań i innowacji, aby proste i wielofunkcyjne narzędzia stały się jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, zapewniały precyzję działania oraz radziły sobie z wieloma zadaniami.

Dostępne w naszym sklepie produkty marki Wera są odpowiedzią na potrzeby amatorów, miłośników majsterkowania i osób, które samodzielnie podejmują się rozmaitych prac, w tym remontowych lub naprawczych. Te same narzędzia spełniają oczekiwania profesjonalistów, fachowców w swoich dziedzinach, mniejszych i większych firm, które działają na skalę lokalną lub krajową realizując usługi dla swoich klientów.