Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Lejki i kanistry na paliwo i wodę

Produkty 1-18 z 42

Strona

Produkty 1-18 z 42

Strona

Kanistry i lejki to praktyczne przyrządy motoryzacyjne, które powinny znaleźć się w każdym samochodzie, garażu czy warsztacie samochodowym. Ułatwiają one nalewanie różnego rodzaju płynów, dzięki czemu nie zmarnuje się żadna kropla wody, oleju czy paliwa. Sprawdź ofertę sklepu Emast – oferujemy szeroki wybór kanistrów, nalewaków warsztatowych, lejków, misek czy dzbanków z miarką.

Kanistry i nalewaki warsztatowe w ofercie Emast

Kanister na paliwo jest bardzo przydatnym przedmiotem, który niejednokrotnie przydaje się posiadaczom samochodów, motocykli czy skuterów podczas dolewki np. płynu do spryskiwaczy. Kanistry w ofercie sklepu Emast to praktyczne nalewaki wykonane z wytrzymałego tworzywa polipropylenowego, które odporne jest na różne właściwości płynów eksploatacyjnych takich jak, np. ropa, benzyna, woda czy olej.

Kanistry w ofercie Emast – duża pojemność i komfort użytku

Nalewaki warsztatowe w naszej ofercie charakteryzują się pojemnymi zbiornikami – od 1 l aż do 10 l. Dla wygody użytku, kanistry na wodę i paliwo zostały wyposażone w elastyczne lejki, które umożliwiają łatwą aplikację płynu do zbiornika. Nalewaki posiadają również przykręcaną pokrywkę oraz praktyczną podziałkę, która ułatwia dozowanie płynów eksploatacyjnych.

Lejki

Sklep Emast oferuje szeroki wybór lejków, które przystosowane są do łatwego nalewania wody, paliwa czy oleju do silnika, chłodnicy czy pojemników na płyny. W naszym asortymencie znajdują się przyrządy jedno, dwu i trzyczęściowe wykonane z odpornego polipropylenu. Lejki charakteryzują się długimi końcówkami nawet do 45 cm oraz szerokimi wlewami – od 10 cm średnicy do 27 cm, co gwarantuje łatwość i wygodę użytku. Niektóre lejki posiadają elastyczną końcówkę oraz specjalne sitko, które w razie zanieczyszczenia płynu skutecznie odfiltrowuje zabrudzenia od paliwa, wody czy oleju.

Miska do zlewania płynów

W naszym asortymencie znajdują się również specjalne miski do zlewania zużytego oleju lub innych płynów eksploatacyjnych. Przydatne są one szczególnie w zakładach samochodowych podczas np. wymiany oleju ze skrzyni biegów. Miski wykonane są z polipropylenu, posiadają ergonomiczne uchwyty do przenoszenia i wyprofilowane miejsce do wylewania. Przyrządy pomieszczą około 8 l płynów.

Dzbanki z miarką

Dzbanki z miarką to dodatkowe wyposażenie, które służy do praktycznego odmierzania płynów eksploatacyjnych w zakresie temperatur od -40°C do +99°C. Przyrządy wykonane są z elastycznego i wytrzymałego polipropylenu, który nie absorbuje żadnych zapachów. Dla wygody użytku posiadają również wygodne i wzmacniane uchwyty. Dzbanki charakteryzują się przezroczystym kolorem obudowy, który umożliwia podejrzenie zawartości oraz dokładne odmierzenie płynu, dzięki czytelnej miarce wyrażonej w litrach i mililitrach.