Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pomiar odległości

Produkty 1-18 z 380

 1. DEWALT DALMIERZ 30m DWHT77100 DWHT77100-XJ
  Cena promocyjna Cena: 213,10 zł Regular Price 219,26 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 213.10 zł

Produkty 1-18 z 380

Pomiar odległości to zasadnicza czynność, którą wykonuje się do stworzenia wymiarów budowli, produktów, podczas budowy dróg czy w czasie wykańczania wnętrz. W ofercie sklepu Emast posiadamy profesjonalne urządzenia pomiarowe, które zdadzą egzamin zarówno w pracach terenowych, np. na budowie, jak również podczas urządzania wnętrz czy w warsztatach rzemieślniczych. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz te, które są niezbędne w Twojej pracy.

Dalmierze laserowe

Dalmierze laserowe to urządzenia, które pozwalają wykonywać precyzyjne pomiary w zakresie od około 1-2 centymetrów do kilkudziesięciu metrów. Laserowy pomiar odległości jest stosowany między innymi w branżach budowlanej oraz remontowej, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest dokonanie pomiaru właśnie w takim zakresie. Można nimi wykonywać pomiar odległości w terenie oraz we wnętrzach.

W ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast znajdziesz dalmierze laserowe, których funkcjonalność wykracza poza standardowe wykonywanie pomiarów. Niektóre modele umożliwiają bowiem:

 • wykonywanie pomiarów wysokości,
 • tyczenie,
 • dodawanie i odejmowanie wartości odległości,
 • obliczanie pola oraz kubatury,
 • poziomowanie,
 • obliczanie funkcji trygonometrycznych.

Jeśli Twoja praca wymaga wykonania wielu pomiarów, wówczas zdecyduj się na dalmierz laserowy z funkcją pamięci, w której zapisane zostaną ostatnie wyniki pomiarowe. Dla pracujących w trudnych warunkach mamy również urządzenia z odporną i wytrzymałą obudową, która chroni je przed uszkodzeniami w wyniku uderzeń, zamoczenia czy obecności drobnych pyłów w powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz też dalmierze, które umożliwiają wykonywanie pomiarów kątów nachylenia.

Taśmy miernicze

Oferujemy bardzo szeroki wybór taśm mierniczych, które również znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu rodzajach prac. Zwijane taśmy stalowe to przyrządy, które są obecne w niemal każdym domu, a wykorzystuje się je do wykonywania prostych pomiarów odległości w czasie remontów czy wymiany wyposażenia, np. mebli. W ofercie sklepu Emast znajdziesz miary zwijane, których zakres pomiarów wynosi od kilku do kilkudziesięciu metrów.

Jako że oferujemy wyłącznie produkty, które pochodzą od sprawdzonych producentów, możemy zagwarantować, ze ich jakość sprawi, że posłużą przez długi czas, a praca z nimi będzie wygodna i bezproblemowa. Dostępne u nas taśmy stalowe i maty zwijany posiadają takie cechy jak:

 • odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemikalia, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach pracy,
 • mechanizmy ułatwiające rozwijanie i zwijanie,
 • ergonomiczne rączki dla osób prawo- i leworęcznych,
 • uchwyty i zaczepy,
 • blokady zapobiegające niechcianemu zwijaniu się taśmy podczas dokonywania pomiarów.

Wszystkie produkty mają wysoki wskaźnik dokładności wyznaczonej na nich skali pomiaru.

Koła miernicze

W naszej ofercie znajdziesz tez koła miernicze, inaczej nazywane drogomierzami. Te proste w konstrukcji i działaniu narzędzia dają możliwość zmierzenia odległości po łuku, a także rzeczywistych długości z uwzględnieniem nierówności terenu.