Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

GERLACH

Produkty 1-18 z 57

Strona
 1. GERLACH ZESTAW SZTUĆCÓW VALOR 68 szt. NK58C
  GERLACH ZESTAW SZTUĆCÓW VALOR 68 szt. NK58C
  Cena: 1 041,78 zł
 2. GERLACH ŁOPATA NK505-L
  GERLACH ŁOPATA NK505-L
  Cena promocyjna Cena: 73,06 zł Regular Price 89,30 zł
 3. GERLACH WIDŁY DO KOPANIA NK505-W
  GERLACH WIDŁY DO KOPANIA NK505-W
  Cena promocyjna Cena: 79,83 zł Regular Price 104,24 zł
 4. GERLACH ZESTAW SZTUĆCÓW ONDA 68 szt. NK30P
  GERLACH ZESTAW SZTUĆCÓW ONDA 68 szt. NK30P
  Cena: 846,75 zł
 5. GERLACH SZPADEL OSTRY NK505-OS
  GERLACH SZPADEL OSTRY NK505-OS
  Cena promocyjna Cena: 66,30 zł Regular Price 89,30 zł
 6. GERLACH SEKATOR DO GAŁĘZI DWURĘCZNY 504MT
  GERLACH SEKATOR DO GAŁĘZI DWURĘCZNY 504MT
  Cena: 149,26 zł
 7. GERLACH SEKATOR DO GAŁĘZI DWURĘCZNY 504MN
  GERLACH SEKATOR DO GAŁĘZI DWURĘCZNY 504MN
  Cena: 141,79 zł
 8. GERLACH SAPERKA GERNK505-S
  GERLACH SAPERKA GERNK505-S
  Cena: 55,20 zł
 9. GERLACH ZESTAW NOŻY W BLOKU 5szt. COUNTRY NK959A
  GERLACH ZESTAW NOŻY W BLOKU 5szt. COUNTRY NK959A
  Cena promocyjna Cena: 120,42 zł Regular Price 247,04 zł
 10. GERLACH.SCYZORYK 20-FUNKCYJNY 801R
  GERLACH.SCYZORYK 20-FUNKCYJNY 801R
  Cena: 101,29 zł

Produkty 1-18 z 57

Strona

Wyposaż dom, kuchnię i ogród w niezbędne akcesoria i przedmioty codziennego użytku marki Gerlach. Flagowe linie produktów tej marki to noże kuchenne Gerlach oraz garnki, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się znacznie wygodniejsze, łatwiejsze i szybsze. Zobacz, jakie produkty Gerlach znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl, a także poznaj wszystkie zalety ich stosowania.

Poznaj markę Gerlach

Gerlach to polski producent noży kuchennych, garnków, sztućców oraz innych przedmiotów wykorzystywanych na co dzień w domu i w ogrodzie. Firma istnieje od roku 1760, zatem jej tradycja liczy już ponad dwa i pół wieku. Obecnie Gerlach jest bardzo prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a noże Gerlach, garnki Gerlach i sztućce Gerlach ułatwiają codziennie życie w wielu polskich domach.

Noże Gerlach

Każdy nóż Gerlach wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej, a w zależności od modelu zawierają domieszkę molibdenu (zmniejsza kruchość stali), chromu (poprawia właściwości antykorozyjne) lub wanadu (podnosi odporność na ścieranie). Z oferty sklepu Emast możesz wybrać pojedynczy nóż Gerlach, przeznaczony do konkretnych zadań w kuchni, lub zestaw noży Gerlach. Dostępne są także noże Gerlach w bloku, które możesz zawsze pod ręką na blacie. W utrzymaniu ostrości pomoże Ci ostrzałka do noży Gerlach.

Producent nie ogranicza swojej oferty wyłącznie do noży kuchennych. W sklepie Emast znajdziesz też wielofunkcyjny scyzoryk Gerlach, który okaże się pomocny w wielu sytuacjach.

Gerlach – garnki

Zestawy garnków Gerlach zawierają garnki o różnej pojemności, które można wykorzystać w kuchni do przygotowywania prostszych lub bardziej złożonych posiłków. Wykonane są ze stali nierdzewnej, posiadają wewnętrzne miarki, ergonomiczne rączki oraz sita w pokrywkach. W ofercie sklepu Emast.pl możesz dostać zarówno pojedynczy garnek Gerlach, jak również komplet garnków Gerlach, który w pełni wyposaży Twoją kuchnię.

Gerlach – sztućce

W naszej ofercie dostępne są również zestawy sztućców Gerlach, które zawierają 24 lub 68 sztuk sztućców. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Zestawy zawierają cztery rodzaje sztućców niezbędnych w każdej kuchni:

 • widelce, 
 • noże, 
 • łyżki stołowe, 
 • małe łyżeczki.

Sztućce Gerlach są zaprojektowane w taki sposób, aby spożywanie posiłków było jak najbardziej komfortowe. Gwarantują to ergonomiczne uchwyty i wygodne wyważenie.

Patelnie Gerlach

Grube dno, jakie posiada każda patelnia Gerlach, jest gwarancją równomiernego rozprowadzania ciepła na całą jej powierzchnię, co z kolei zapewnia jak najlepsze warunki do efektywnego smażenia potraw, które trudno przypalić. W ofercie sklepu Emast dostępne patelnie Grlach Harmony Classic o różnych średnicach, a także patelnie typu wok.

Narzędzia do ogrodu Gerlach

W ofercie tego producenta dostępne są również pomocne narzędzia ogrodowe,a wśród nich m.in. sekator Gerlach, nożyce do trawy, szpadel Gerlach oraz nożyce do trawy jedno- i dwuręczne.