Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

GERLACH

Produkty 1-18 z 144

Strona
 1. GERLACH.ZESTAW SZTUĆCÓW MUZA 68szt. W PUDEŁKU 49P
  GERLACH.ZESTAW SZTUĆCÓW MUZA 68szt. W PUDEŁKU 49P
  Cena promocyjna Cena: 839,48 zł Regular Price 921,02 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 839.48 zł
  • GERLACH.ZESTAW NOŻY W BLOKU 5szt. LOFT 981M
   GERLACH.ZESTAW NOŻY W BLOKU 5szt. LOFT 981M
   Cena promocyjna Cena: 355,16 zł Regular Price 356,90 zł
   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 355.16 zł
   • GERLACH.PATELNIA MONOLIT 24 cm Z POWŁOKĄ ILAG XERA DUR 2 G04-0033R-PTB8
    GERLACH.PATELNIA MONOLIT 24 cm Z POWŁOKĄ ILAG XERA DUR 2 G04-0033R-PTB8
    Cena promocyjna Cena: 96,86 zł Regular Price 104,26 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 96.86 zł

    Produkty 1-18 z 144

    Strona

    Wyposaż dom, kuchnię i ogród w niezbędne akcesoria i przedmioty codziennego użytku marki Gerlach. Flagowe linie produktów tej marki to noże kuchenne Gerlach oraz garnki, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się znacznie wygodniejsze, łatwiejsze i szybsze. Zobacz, jakie produkty Gerlach znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl, a także poznaj wszystkie zalety ich stosowania.

    Poznaj markę Gerlach

    Gerlach to polski producent noży kuchennych, garnków, sztućców oraz innych przedmiotów wykorzystywanych na co dzień w domu i w ogrodzie. Firma istnieje od roku 1760, zatem jej tradycja liczy już ponad dwa i pół wieku. Obecnie Gerlach jest bardzo prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a noże Gerlach, garnki Gerlach i sztućce Gerlach ułatwiają codziennie życie w wielu polskich domach.

    Noże Gerlach

    Każdy nóż Gerlach wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej, a w zależności od modelu zawierają domieszkę molibdenu (zmniejsza kruchość stali), chromu (poprawia właściwości antykorozyjne) lub wanadu (podnosi odporność na ścieranie). Z oferty sklepu Emast możesz wybrać pojedynczy nóż Gerlach, przeznaczony do konkretnych zadań w kuchni, lub zestaw noży Gerlach. Dostępne są także noże Gerlach w bloku, które możesz zawsze pod ręką na blacie. W utrzymaniu ostrości pomoże Ci ostrzałka do noży Gerlach.

    Producent nie ogranicza swojej oferty wyłącznie do noży kuchennych. W sklepie Emast znajdziesz też wielofunkcyjny scyzoryk Gerlach, który okaże się pomocny w wielu sytuacjach.

    Gerlach – garnki

    Zestawy garnków Gerlach zawierają garnki o różnej pojemności, które można wykorzystać w kuchni do przygotowywania prostszych lub bardziej złożonych posiłków. Wykonane są ze stali nierdzewnej, posiadają wewnętrzne miarki, ergonomiczne rączki oraz sita w pokrywkach. W ofercie sklepu Emast.pl możesz dostać zarówno pojedynczy garnek Gerlach, jak również komplet garnków Gerlach, który w pełni wyposaży Twoją kuchnię.

    Gerlach – sztućce

    W naszej ofercie dostępne są również zestawy sztućców Gerlach, które zawierają 24 lub 68 sztuk sztućców. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Zestawy zawierają cztery rodzaje sztućców niezbędnych w każdej kuchni:

    • widelce, 
    • noże, 
    • łyżki stołowe, 
    • małe łyżeczki.

    Sztućce Gerlach są zaprojektowane w taki sposób, aby spożywanie posiłków było jak najbardziej komfortowe. Gwarantują to ergonomiczne uchwyty i wygodne wyważenie.

    Patelnie Gerlach

    Grube dno, jakie posiada każda patelnia Gerlach, jest gwarancją równomiernego rozprowadzania ciepła na całą jej powierzchnię, co z kolei zapewnia jak najlepsze warunki do efektywnego smażenia potraw, które trudno przypalić. W ofercie sklepu Emast dostępne patelnie Grlach Harmony Classic o różnych średnicach, a także patelnie typu wok.

    Narzędzia do ogrodu Gerlach

    W ofercie tego producenta dostępne są również pomocne narzędzia ogrodowe,a wśród nich m.in. sekator Gerlach, nożyce do trawy, szpadel Gerlach oraz nożyce do trawy jedno- i dwuręczne.