Gwintownice do rur

Produkty 1-18 z 24

Strona
 1. yscn4se1d2ggnmss4vx5-6964
  VOREL GWINTOWNICA 3/8``- 5/4`` kpl. 5szt 55820 55820
  Cena promocyjna Cena: 125,83 zł Regular Price 140,04 zł
 2. 56-63181
  VOREL ZESTAW NARZĘDZI HYDRAULICZNYCH 1/4" do 5/4" 55800 55800
  Cena promocyjna Cena: 201,60 zł Regular Price 221,29 zł
 3. 57-67516
  REMS GWINTOWNICA RĘCZNA 1/2 - 1 1/4" 520015
  Cena: 1 428,03 zł

Produkty 1-18 z 24

Strona

Gwintowanie może być proste, szybkie i skuteczne, pod warunkiem, że użyjesz do tego celu wysokiej jakości narzędzi. Właśnie takie gwintownice znajdują się w asortymencie internetowego sklepu z narzędziami Emsat.pl. Jeśli zajmujesz się hydrauliką, gwintowanie z pewnością na co dzień towarzyszy Ci w pracy – zapoznaj się zatem z ofertą gwintownic w sklepie Emast i wybierz narzędzia, które sprostają warunkom, jak stawia przed nimi Twoja praca.

Gwintownice w sklepie Emast.pl

W naszej ofercie znajdziesz gwintownice ręczne oraz elektryczne. Wśród marek narzędzi znajdują się wyłącznie sprawdzeni producenci, którzy gwarantują wysoką jakość i szeroką funkcjonalność swoich narzędzi. Nasza oferta zawiera gwintownice do rur takich marek, jak Toya, Rems, Proma, Pam-Met, Silver oraz Ridgid. Każdy z tych producentów gwarantuje wysoką jakość, która wynika z zastosowania trwałych materiałów. Dzięki temu gwintownice zachowują swój kształt i nie ulegają deformacji przy długotrwałym użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno same gwintownice, jak również zestawy z wymiennymi głowicami o różnych rozmiarach. Zestawy te zapakowane są w ergonomiczne walizeczki, które w znaczny sposób ułatwiają przechowywanie narzędzia.

Gwintownica ręczna

Gwintownica ręczna jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem wykorzystywanym do wycinania gwintów w rurach. Ostrość noży gwarantuje, że ręczne gwintowanie nie zajmie dużo czasu, a efekty będą w stu procentach satysfakcjonujące. Dla ułatwienia oferujemy gwintownice ręczne, które są wyposażone w grzechotki. Dzięki temu nie musisz wykonywać pełnych obrotów wokół gwintowanej rury. Grzechotka znacznie podnosi komfort pracy, ponieważ pozwala wykonywać ruchy w zakresie zasięgu rąk. Oferujemy również modele, które w łatwy sposób umożliwiają zmianę kierunku gwintowania.

Odpowiednio długie i sztywne rączki są powlekane antypoślizgowym materiałem, co zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni podczas pracy. Jeśli natomiast posiadasz sprawną gwintownicę ręczną, znajdziesz w naszej ofercie również zestawy wymiennych głowic o różnych rozmiarach.

Gwintownica do rur elektryczna

Gwintownica elektryczna w jeszcze większym stopniu ułatwia wykonywanie gwintów. Nie wymaga ona obracania całego narzędzia wokół gwintowanej rury. Wystarczy nałożyć głowicę na wybrany koniec rury i uruchomić urządzenie. Głowica zacznie obracać się wokół rury, a gwinty będą gotowe po bardzo krótkim czasie. Gwintownice elektryczne również posiadają mechanizmy umożliwiające zmianę kierunku obrotu głowicy.

W naszej ofercie znajdziesz również gwintownice elektryczne stacjonarne. Charakteryzują znacznie szerszą funkcjonalnością niż zwykłe gwintownice. Mają bowiem również takie funkcje jak cięcie i gradowanie. Pompa olejowa samodzielnie dozuje odpowiednią ilość oleju na wymagające tego podzespoły. Dodatkowym plusem tego rozwiązanie jest fakt, że gwintownica elektryczna stacjonarna pełni też funkcję stołu roboczego oraz imadła.