Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

MILWAUKEE

Produkty 1-18 z 2287

Strona

Produkty 1-18 z 2287

Strona

Milwaukee to ceniony producent narzędzi, elektronarzędzi i wielu innych akcesoriów roboczych, które są niezbędne w pracach naprawczych, remontowych, budowlanych i montażowych. Asortyment sklepu Emast.pl jest bardzo bogaty w produkty marki Milwaukee. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz narzędzia Milwaukee, których potrzebujesz do swojej pracy.

Elektronarzędzia Milwaukee

Elektronarzędzia Milwaukee są jednymi z najchętniej wybieranych urządzeń z tej branży. Dzięki zróżnicowanym parametrom i wysokiej jakości wykonania znajdują swoje zastosowanie zarówno w przydomowych warsztatach majsterkowiczów, jak również w zakładach przemysłowych czy firmach budowlanych. Jakie urządzenia znajdziesz w ofercie elektronarzędzi tej marki?

  • Wiertarki Milwaukee – jest to bardzo zróżnicowana grupa urządzeń, bowiem wiertarka Milwaukee, w zależności od swoich cech oraz funkcji może sprawdzić się przy prostych domowych pracach lub w firmie budowlanej (np. Milwaukee młotowierka).

  • Wkrętarki Milwaukee – tego typu elektronarzędzia okazują się bardzo pomocne przy każdej pracy naprawczej, montażowej czy remontowej. Dlatego nie może ich zabraknąć w żadnym warsztacie – czy to profesjonalnym czy amatorskim.

  • Szlifierka Milwaukee – szlifierki to bardzo szeroki zakres elektronarzędzi, które występują w zróżnicowanych wariantach, charakteryzujących się innymi parametrami i przeznaczonymi do różnych prac.

  • Nitownica Milwaukee – w sklepie Emast.pl dostępne są nitownice Milwaukee, bez których niemożliwe jest wykonywanie skuteczne niektórych prac montażowych.

Marka Milwaukee oferuje również zróżnicowane narzędzia ogrodowe, a wśród nich pilarki, kosy elektryczne czy nożyce do żywopłotów.

Narzędzia manualne Milwaukee

Marka Milwaukee produkuje również wszelkiego rodzaju ręczne narzędzia, bez których żaden warsztat nie będzie kompletny. Zestaw narzędzi Milwaukee obejmuje między innymi śrubokręty i wkrętaki, młotki, szczypce, narzędzia pomiarowe, młotki czy nożyce przeznaczone do cięcia różnych materiałów.

Dużą część asortymentu stanowią oczywiście klucze Milwaukee. W ofercie sklepu Emast dostępne są klucze płaskie, oczkowe, kątowe oraz wiele innych rodzajów, w tym między innymi klucze hydrauliczne, a także niejeden klucz udarowy Milwaukee, który jako elektronarzędzie w znacznym stopniu podnosi wydajność oraz skuteczność pracy.

Akcesoria Milwaukee

Marka Milwaukee dostarcza również wiele akcesoriów ułatwiających pracę lub poprawiających jej bezpieczeństwo. Wśród nich dostępna jest między innymi ochronna odzież robocza. Nie brakuje również osprzętu do narzędzi i elektronarzędzi, takiego jak wiertła, tarcze szlifierskie, otwornice i wiele innych.