Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

WELDMAN

Produkty 1-18 z 26

Strona

Produkty 1-18 z 26

Strona

Weldman to marka, która na rynku istnieje od ponad 20 lat. Doczekała się ona dużego uznania wśród klientów szukających urządzeń spawalniczych. Obecnie firma uznawana jest za lidera w tej branży.

Firma Weldman i jej asortyment

Firma Weldman jest polskim producentem urządzeń spawalniczych. W jej ofercie znajdują się różnorodne produkty, między innymi:

  • spawarka weldman MMA,
  • półautomaty spawalnicze,
  • migomaty,
  • spottery blacharskie i zgrzewarki,
  • podgrzewacze indukcyjne,
  • przecinarka plazmowa weldman,
  • oraz wiele innych.

Misja

Przedsiębiorstwo stawia na wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia na rynku oraz nabytych umiejętności, dzięki czemu nieustannie poprawiane są funkcjonalności oraz parametry produkowanych urządzeń. W taki sposób, aby użytkownicy z różnych branż mogli liczyć na niezawodność ich działania, wydajność i trwałość.

Oferowany asortyment wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania i dopracowanymi elementami, lecz również maksymalnym komfortem podczas pracy.

Urządzenia dla profesjonalistów i amatorów

Produkty tej firmy znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach, w rękach profesjonalistów i amatorów, w tym miłośników oraz hobbystów. Mogą oni skorzystać przede wszystkim z rozmaitych modeli spawarek, które są w stanie usprawnić prace charakterystyczne dla branży przemysłowej, ale i zadania wykonywane w warsztacie samochodowym.

Dostępny sprzęt wyróżnia się doskonałą charakterystyką spawalniczą, niezawodnością w działaniu oraz wyjątkowo długim czasem użytkowania.

Poza urządzeniami, takimi jak spawarki, odbiorcy mogą znaleźć w ofercie niezbędny osprzęt, w tym:

  • uchwyty spawalnicze,
  • przewody,
  • akcesoria BHP: przyłbice i rękawice ochronne.

Mimo iż urządzenia spawalnicze stanowią główny trzon oferty, wśród niej odnajdą się także firmy i specjaliści działający w branży motoryzacyjnej. Są tu bowiem dostępne wcześniej wymienione narzędzia, np. podgrzewacze indukcyjne czy spottery do wyciągania wgnieceń.

Klienci doceniają solidne konstrukcje, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz intuicyjną obsługę oferowanych produktów.